www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

AtrisinātaBaltcom - Slikts serviss

Sveicināti!
Mani absolūti neapmierina baltcom sniegto pakalpojumu kvalitāte!
Runa ir par sekojušu situāciju... Baltcom nenodrošina līgumā atrunāto interneta ātrumu. Es maksāju par interneta pieslēgumu ar ātrumu līdz 250mbps, bet realitātē interneta ātrums nesasniedz pat 50mbps! Http://interneta-atrums.Baltcom.lv/?Utm_source=bing&utm_campaign=search&utm_medium=cpc&utm_content=lv&msclkid=7076bcf06d791946ec01e6ad6e25742b
uz manām pretenzijām pa telefonu atbildēja personāžš vārdā artūrs, kurš laikam nodomāja, ka man nav izpratnes par datoriem un internetu un mēģināja man iestāstīt absolūtās pasakas, ka man interneta ātrumu noēdot rūteris.
Ar cieņu aldis valainis

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 04.06.2019

Labdien!
Mums nepieciešams ieskatīties situācijā vērīgāk, tam būtu nepieciešams Jūsu abonenta kods vai pieslēguma adrese. Lūdzu nosūtiet mums privātu ziņu.
Baltcom

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.11.2019

Ja ir tadi ruteri, kas kā pudeles kaklā noēd - pašam tāds bija. Tp link 150mbps. Ienākošais Baltcom līdz 250mbps bet rūteris 150 max izdod + to max 150 sadala uz 4 ierīcēm, kas beigās sanāk. 150/5 = max 30mbps uz vienu ierīci.
Iesaku pamēģināt vadu ielikt pa taisno iekšā datorā un tad notestēt. Ja ir tuvu tam ko solija tad jauns rūteris nepieciešams. Ja nē tad Baltcom parasti risina, bet pa lielam līgumā ir rakstīts līdz 250mbps, tapēc pa lielam pat 0 ir līdz 250mbps :D

*Labojum* 150 sadala uz 5 ierīcēm. (150/5)

B BK 16.01.2018

Es pati esmu Baltcom kliente jau 3 gadus. Un man nereizi nebija problēmu.

Andris Sa 16.01.2018

man ari tada situacija ar baltcom, bet ir maksimums 100 mbit, routeris gigabitigais, connection ari rada ka gigabits, bet baltcom to apgriez... ieprieks bija vairak ka 500 mbit, tagad maksimali 100... saka ka ta tagad visiem kas dzivo centra...

Baltcom 17.01.2018

Labdien, Aldi. Vai Jūs gadījumā neesat sajaucis uzņēmumus? Baltcom klientu apkalpošanā nestrādā darbinieks vārdā Artūrs, kā arī pēc Jūsu norādītā vārda un uzvārda šādu klientu neatrodam. Ja tomēr tā nav kļūda, tad atrakstiet, lūdzu, mums uz [slēpt]@baltcom.lv savu abonenta kodu. Paldies.