www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

AtrisinātaBaltcom - Slikts serviss

Sia "baltcom" nenodrošina pakalpojumu kvalitāti. Jau kopš televīzijas pieslēgšanas brīža, kopš 2016. Gada decembra visu laiku ir problēmas ar sakaru kvalitāti, bieži raustās televīzija, apstājas kadrs, nestrādā tv arhīvs. Regulāri tiek zvanīts uz tehnisko dienestu, kas sola meklēt problēmu un to atrisināt, bet nav redzami uzlabojumi un problēmas netiek risinātas. Tikai solījumi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Inese Dadeika-Pavlova 26.04.2019

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Kurā vietā? Alūksnē vai Liepājā? Varbut New Yorkā? Adresi, sister, adresi...

badzhoo 29.07.2017

kāda hren šķirba kur, klients taču maksā par pakalpojumu,..vai ne?

Starpība ir liela: ne man, ne maniem draugiem nav problēmu ne ar Baltcom internetu, ne ar Baltcom KTV. Ne Rīgā, ne bijuša Rīgas rajonā!

Va val123123 29.07.2017

Ужасная компания , полное отсутствие "клиентоориентированности". У нас возникла проблема , мы позвонили в техническую службу , нам сказали "Внимательно читайте инструкцию по настройке Роутера" - это было ужасно т.к. это не было в договоре. Компания Baltcom - вы сошли с ума ? Кто ваш руководитель , вы следите за своим качеством работ ? или про вас будут жалобы государству, что бы у вас отозвали лицензию. Позор.

Ne man, ne maniem draugiem nav problēmu ne ar Baltcom internetu, ne ar Baltcom KTV. Ne Rīgā, ne bijuša Rīgas rajonā!
Не у меня, ни у моих друзей проблем с Балтком не было. Ни с интернетом (разве что в грозу пару раз в год на пару часов пропадал интернет, но это потому что интернет в посёлок подаётся по радиорелейной линии. Для этого есть безлимитный интернет HSPA+/LTE через телефон LMT со скидкой в 40%), ни с кабельным телевидением!