www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

AtrisinātaBaltcom - Slikts serviss

Sia "baltcom" nenodrošina pakalpojumu kvalitāti. Jau kopš televīzijas pieslēgšanas brīža, kopš 2016. Gada decembra visu laiku ir problēmas ar sakaru kvalitāti, bieži raustās televīzija, apstājas kadrs, nestrādā tv arhīvs. Regulāri tiek zvanīts uz tehnisko dienestu, kas sola meklēt problēmu un to atrisināt, bet nav redzami uzlabojumi un problēmas netiek risinātas. Tikai solījumi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Inese DP 26.04.2019

I

V val123123 29.07.2017

Ужасная компания , полное отсутствие "клиентоориентированности". У нас возникла проблема , мы позвонили в техническую службу , нам сказали "Внимательно читайте инструкцию по настройке Роутера" - это было ужасно т.к. это не было в договоре. Компания Baltcom - вы сошли с ума ? Кто ваш руководитель , вы следите за своим качеством работ ? или про вас будут жалобы государству, что бы у вас отозвали лицензию. Позор.