www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

AtrisinātaBaltcom - Slikts serviss

Pārgāju no lattelecom uz baltcom (itkā uz ātrāku interneta ātrumu) . Internets nestabils, tv modems neērts. Nolēmu atteikties no baltcom pakalpojumiem. Piezvanīju pa norādīto telefonu, darbiniece piefiksēja manu vēlmi un informēja, ka 5 dienu laikā ar mani sazināsies meistars, lai noņemtu iekārtas. Piezvanīja, mēģināja pierunāt turpināt sadarbību un vienojāmies, ka lietošu līdz mēneša beigām, jo rēķins par to ir apmaksāts. Mēneša beigās zvanu vēlreiz un tagad izrādās, ka līgumā ir minēts, ka par pakalpojuma atslēgšanu ir jāinformē rakstiski un mēnesi iepriekš. Un iekārtas jānosūta uz baltcom. Devos uz klientu apkalpošanas centru maskavas ielā. Darbiniece man laipni piešķīra papīra lapu, noskatījās, kā es aizpildu iesniegumu brīvā formā un painformēja, ka šo vēstuli es tagad varu nosūtīt pa pastu uz ofisu, kas atrodas pāri ielai, bet klientus nepieņem. Un iekārtas arī jāsūta pa pastu un viņa redz sistēmā, ka man tas esot teikts. Tagad ir jāgaida, kamēr pasts nogādās sūtījumus un noslēdzošais rēķins par pakalpojumu, ko neizmantoju. Dīvains kantoris ar slikto pakalpojuma kvalitāti un izteiktu necieņu pret klientu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.04.2019

J

B b234 10.04.2017

Par baltcom tv neesmu neko citu dzirdējis, kā tikai sliktas atsauksmes, līdzīgi kā par viasat, jo īpaši, ja mēģini atteikties no viņu pakalpojumiem pirms līguma termiņa beigām. viasatam vēl ir k-kāds jocīgs automātiskās apmaksas līgums, kuru neizmantojot jāmaksā vēl vairāk. abas ir pa-jocīgas firmas.

G Garāmgājējs LV 10.04.2017

> /// Darbiniece man laipni piešķīra papīra lapu, noskatījās, kā es aizpildu iesniegumu brīvā formā un painformēja, ka šo vēstuli es tagad varu nosūtīt pa pastu uz ofisu, kas atrodas pāri ielai, bet klientus nepieņem. Un iekārtas arī jāsūta pa pastu un viņa redz sistēmā, ka man tas esot teikts. Tagad ir jāgaida, kamēr pasts nogādās sūtījumus un noslēdzošais rēķins par pakalpojumu, ko neizmantoju. Dīvains kantoris ar slikto pakalpojuma kvalitāti un izteiktu necieņu pret klientu. ///

Ļoti dīvaina kārta.

V Vitalijs Ž 15.04.2017

Интернет работает очень быстро,без отключений и никаких проблем. Дело в вашей криворукости и компьютере который тормозит. А на счёт модема он что должен с размером пальца быть? Немного нелогичная жалоба

J Jurijs 16.04.2017

Не знаю как моя криворукость влияет на интернет Балткома, но Латтелеком работает без перебоев, а из-за вами прославляемой компании приходилось регулярно дома пользоваться мобильным интернетом. А на счёт модема тв, желательно, чтобы его не надо было каждый второй день перезапускать, чтобы в нём можно было составить список фаворитных каналов. В своём отзыве про размеры пальцев не рассуждал, а старался акцентировать внимание на качество обслуживания. Нелогично комментировать то, о чем не писалось.

V Vitalijs Ž 18.04.2017

Просто смешно слышать что балтком работает с перебоями. Вот латтелеком часто бывают проблемы и пинг большой а стоимость слишком высока. Зависть конкурента вот и всё,нечего тут врать:)

M Miha4ka 31.05.2017

quiscence - вы сотрудник Baltcoma так веть? А пишите гадости сразу от лица фирмы! Это же такая "фишка" вашей хамской канторки. Baltkom - подключить легко ! а избавиться дорого и ооочень проблематично!

V Vitalijs Ž 31.05.2017

Я там не работаю :D