www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

Baltcom - Slikts serviss

Labdien. Cik daudz laika aizņem jūsu darbiniekam atbildēt uz epastu? Neesmu saņēmis atbildi kopš 16.05.2024. Šodien uzrakstīju atkārtoti, atbildes nav. Decembrī jūsu filiālē origo uzrakstīju iesniegumu, par līguma izbeigšanu, pēc tam laik pa laikam jūsu darbinieki sāk zvanīt un piedāvāt turpināt sadarbību, uz ko vienmēr saņem atteikumu. 03.04.24 sniedzot atbildi uz epastu jūsu darbinieks pateica, ka ir jānodod cam moduli un viedkartes, par ko origo filiālē nepateica.. 16.04.2024 šīs ierīces bija nodotas jūsu filiālē Latgales iela 322 saņemot pretī pieņemšanas-nodošanas aktu. 23.04.2024 saņemu epastu ka līgums ir lauzts, ierīces saņemtas. Bet pēkšņi 15.05.2024 saņemu rēķinu cam moduļa un viedkartes atlīdzību no 01.05.24 līdz 31.05.24. Lūdzu paskaidrot par ko jāmaksā gandrīz 100eur, ja no manas puses viss bija izdarīts, tā kā rakstīja jūsu arbinikes. Sniegt atbildi varat šeit vai uz epastu. Ticket#10276439

23.05.2024

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 24.05.2024

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs gan mūsu esošo, gan bijušo klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Situācija ir izskatīta un tuvākajā laikā Jums tiks sniegta atbilde uz elektroniskā pasta adresi.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu, Baltcom.

V

A asdasd123 23.05.2024

о еще один клиент знаменитого балткома , танцует с бубном , чтобы прекратить с ними договор - запасаемся попкорном . не как то вы не научитесь не подключится к ним =))

V ValentinaL 23.05.2024

Был ли у вас опыт? Поделитесь инфлрмацией, как безболезнено от них уйти. Или PTAC, BezTabu только помогут?

A asdasd123 23.05.2024

Mums ir Ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis , rakstiet vēl . tāda būs jums atbilde :D

V ValentinaL 23.05.2024

Godīgi teikt "bezpredels" Izdarīju visu ko prasīja un saņemu rēķinu 100Eur ar bridinājumu, ja nesamaksas tad atdosim parādu piedziņas kompānijai. Uz jautājumu kāpēc jāmaksa neatbild, ignore. Laiks tūvojas rēķina apmaksas termiņam, bet Baltcom nereāģe

A asdasd123 23.05.2024

tāda kontora tas baltcom ir . jūs neesat pirmā un nebūsiet pēdējā =) .

O oIo 23.05.2024

Rakstiet PTAC sūdzību un policijai iesniegumu par naudas izspiešanu. Tad sāks kustēties un anulēs rēķinu.

V ValentinaL 23.05.2024

Paldies, izskatas, ka tā arī būs jādara

A asdasd123 24.05.2024

hahaha es jau teicu kāda būs viņu atbilde :D