www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

Baltcom - Slikts serviss

Labdien! Manis acīmredzama problēma, vai tiešāk neapmierinātība ar Baltkom darbību ir saistīta ar Latvijas republikas valdības lēmumiem par tv translēšanu no "naidīgam valstim". Tstad nevaru pievienot nekādus čekus sakara ar to, ka sava televizora redzu uzrakstu-"Si kanala translācija pārtraukta sakara ar.. Bla, bla, bla". (lasīt ka Latvijas murgu lēmumu!) .
Jautājums kāpēc baltkom līdz šim brīdim nav atradis iespēju aizpildīt šos bloķētos kanālus ar citu, mūsu valstij pienemamu tv saturu? ! Kautvai atgriežot izzinošos kanālus ka tls, investogation criminal. Sporta kanālus eirosport un līdzīgiem kanāliem.
Es savu abonementu maksaju godigi un laika, taču Cena neskatoties uz to, ka nespēju skatīties visus kanālus, Cena nav izmainījusies! Un tas jau ir manu patērētajā tiesību pārkāpums!

11.07.2022

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 11.07.2022

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām var zvanot pa tālr. 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!
Ar cieņu, Baltcom.

J JanaPetersone 08.11.2022

Tehniskais meistars jagaida nedelu!Atnak sestdien paskatas-ka brivdiena neko nevar izdarit.Kada jega ,ta no tadiem meistariem.Zvanu atkal-kad beidzot sataisis.izradas kapnu telpa taisa remontu un ir nogriezts vads uz dzivokli.Ar to ar viss beidzas.sSodien zvanu_ka nemaz nav ieplanots meistars.Nebus citas iespejas -jagriezas Bez Tabu bus!