www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

Baltcom - Slikts serviss

Pagājušo vasaru nopirkām Open televīziju un internetu. Tas sākumā bija viens murgs - internets ļoti bieži kārās augšā, līdz at to nerādīja tv, kaut gan līdz tornim ir tikai 800 metri. Nedaudz labāk bija, kad internetam uzliku speciālo antenu, bet vajadzēja to uzlikt ļoti augstu. Šogad paskatījos kanālu sarakstu - murgs in vispār kopš baltcom pieder bitei - tas ir apmēram 1,5gadi - 2019. Gada 24. Sept. — mobilo sakaru operators “bite Latvija” ir parakstījis pirkuma līgumu par 100% telekomunikāciju uzņēmuma “baltcom” kapitāldaļu iegādi, baltcom ir viens liels murgs.

15.03.2021

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 16.03.2021

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!