www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

Baltcom - Slikts serviss

Man nav izprotama Baltcom politika, ja uzņēmums nosauc mani par zelta klientu, piedāvājot dažādus “labumus”, bet situācijā, kad pārceļos uz citu adresi - prasa maksu 15 eur apmērā: d protams, katrs pelna, kā māk. Apsveru iespēju samaksāt līgumsodu 35 eur apmērā, lai principa pēc ietu pie konkurentiem. Ļoti nožēloju, ka gada sākumā nepiekritu citam piedāvājumam un noslēdzu līgumu ar Baltcom, kas solīja, ka nebūs nekādu problēmu ar adreses maiņu. Mācība man - izpētīt visus nosacījumus precīzāk, bet uzņēmumam - padomāt par politiku t. S zelta klientu programmām - vai tiešām piedāvājat to, ko klientam vajag.

19.09.2020

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 21.09.2020

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Paldies!

M

Tiešām domāji, ka "Zelta klientiem" nav jāmaksā?