www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

AtrisinātaBaltcom - Slikts serviss

Dažus mēnešus atpkaļ sāku lietot Baltcom internetu, nebija ne vainas (tik pa retam ļoti lēns savienojums) , bet šorīt ielsēdzu pc un interneta nav, modemam nedeg gaismiņas. Zvanu uz baltcom, protams, līdz tikt pie operātora paiet varteikt stunda un beigās kad savieno, apskata, kas vainas un pasaka, ka tehniķis varēs tikt tik pēc 4dieām. Par ko tad beigās maksā, ja nekas neiet.

19.07.2020

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 21.07.2020

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.09.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.09.2020

E

J Jeblonskis 24.07.2020

Nu nosprāga baroklis, nevarēji pielikt citu? Nevarēji aiznest viņiem to modēmu?