www.sudzibas.lv Baltcom Slikts servis

Baltcom - Slikts servis

Man tas Baltkoms jau ir līdz kakalam līguma ir rakstīts ka viņi nodrošina 1000 megaditu ātru internetu bet šonedēļ jau otro reizi internets nesasniedz par simtnieci kad viņiem rakstu viņi Saka ka man ir vec pc kaut man ir ieliks asus prome x 570 Pro Matesplate kas viņiem tur par idiotiem stāda kas neko nesajēdz no datoriem kad bija pedejo reizi meistars viņš uzreiz pateica ja uzs manu sistēmu nenāk 1000 tad kaukas ar vadu nav kartiba nevis ar Pc ja gribat varu nosūtīt pat svētdienas pirmdienas un šodienas radījumus.

25.02.2021

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 26.02.2021

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!

V

E Eļena Bistrova 03.05.2021
Slikts serviss

Пропал интернет по вине фирмы , починить могут только через 5 дней, 5 дней без интернета , дети на удалёнке, в Митс таких проблем не было исправляли в тот же день!

S Sudzibas.lv Admin 17.08.2021

Pilna paka nonemsana lai ir viss taka bija tv programas

Labdien, ludzu atslegt papildus paketus atstat ka bija pirmit lai butu 21,40 eiro. Neslegt tas nevajadigas pakas!

S Sudzibas.lv Admin 22.08.2021

A Aizdoma 10.08.2021

Bet kā tad īsti ir ar to kabeli, ko meistars pieminēja? 🤔
Tā ir būtiska daļa no savienojuma.. Kabeļi/vadi arī mēdz "niķoties", bojāties. Tur ne Baltom, ne kāds cits tehniskais atbalsts pa telefonu nepalīdzēs. Meistaram vajag pārbaudīt! 🙂