www.sudzibas.lv Baltcom Slikta kvalitāte/serviss

Baltcom - Slikta kvalitāte/serviss

Gan tv, gan internets periodiski nestrādā! Televīzija pārsvarā bremzē, tāpat kā galvanā izvēle!
Sazvātīts uzziņas dienasts, atbilde, ka tas ir normāli, jārestartē rūteris! Katru dienu restartēt rūteri/modemu/dekoderi? Ar šo problēmu ''baltcom'' jums ir jātiek galā, lai nezaudētu klientus!
+pazīstamiem cilvēkiem tāda paša situācija!

24.10.2019

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 28.10.2019

Labdien!
Uz Jūsu sūdzību vēlamies paskaidrot sekojošo:
Baltcom nepārtraukti veic nozīmīgu darbu, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums iegulda ievērojamus resursus un mūsu tehniskie speciālisti strādā pie tā, lai abonenti saņemtu kvalitatīvus pakalpojumus. Mums ir ļoti žēl, ka Jums gadījusies šāda pieredze, tādēļ mums būtu nepieciešams ieskatīties situācijā vērīgāk. Tam nepieciešams Jūsu abonenta kods vai pieslēguma adrese. Gaidīsim no Jums privātu ziņu, lai varam risināt radušos situāciju.
Baltcom

Dr

Ta TavaMamma1 24.10.2019

Kā maksā, tā strādā. Visas iespējas ņemt no TETa vai kā cita dārgāk, lielākajai daļai gadījumu būs labāk.

Bk BK 24.10.2019

Man gan, nav problēmu. Strādā viss ideāli.

Ma macbeton 02.11.2019

Lai nu kā varētu apdirst Baltcum, bet viņi nemelo par to "strādāšanu pie tā".
Grūti viņiem iet, jo sūdapauri, bet centība ir.
Es vairs nevaru 1kārši ielogoties Baltcom routerī un pārsaukt.
Žēl protams ka tas viss "progress" velkās kopš 2009. gada. Bet ir.