www.sudzibas.lv Baltcom Slikta attieksme pret darbiniekiem

Baltcom - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Strādājot ‘’Baltcom’’ SIA kompānijā, sakarā ar Covid – 19 slimību, darba devējs nolēma nosūtīt mani strādāt attālināti, lai ievērot ministru kabineta noteikumus ‘’epidemioloģiskās drošības pasākumi covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai’’ normas. Strādājot attālināti telekomunikācijas kompānija ‘’Baltcom’’ SIA neapmaksāja izdevumus par komunāliem pakalpojumiem, ka arī neapmaksāja izdevumus par 4g internet pakalpojumu. Internet pakalpojumu nodrošināja pats uzņēmums ‘’Baltcom’’ SIA, bet par maksu. Man, kā darbiniekam uzņēmums neapmaksāja internetu, kurš bija nepieciešams darba pienākumu izpildei. Prasot un rakstot iesniegumus, uzņēmums ne vēlas un atsakās segt izdevumus par internet pakalpojumiem.

04.06.2021

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 16.06.2021

Labdien!

Baltcom saviem darbiniekiem nodrošina bezmaksas interneta pakalpojumus.

Ja adresē nav iespējams ierīkot Baltcom pakalpojumu, tad Baltcom sadarbojas ar citu uzņēmumu un šādā gadījumā Baltcom piedāvā darbiniekiem cita uzņēmuma mobilā interneta pakalpojumus ar atlaidi.

Attiecībā par citiem komunālajiem maksājumiem, normatīvie akti neuzliek par pienākumu darba devējam tos apmaksāt, bet Baltcom izvērtē individuāli katru gadījumu un, ja, piemēram, pirms attālinātā darba darbiniekam nebija adresē internets, bet saistībā ar attālināto darbu, to nepieciešams ierīkot, šādi izdevumi tiktu apmaksāti. Iedzīvotāju ienākumu nodokļa likumā, kopsakarā ar Darba likumu ir noteikti ar attālinātā darba veikšanu saistītie darbinieka izdevumi, ko apmaksā darba devējs.

Ar cieņu, Baltcom.

G Gulbenietis 04.06.2021

Aizej pastrādā uz tv-shop.lv, agrāk tvshopextra.lv, un tad tev baltcom liksies, kā sapņu darbs ar sapņu algu.

A anastasija_00 07.06.2021

Šaubos

G Gulbenietis 07.06.2021

Anastasija, šauboties, 200-300 eur alga mēnesī noteikti pietiks tev, nemaksājot nodokļus, pietam.

A anastasija_00 08.06.2021

Ja būtu pietiekami daudz līdzekļu, lai izdzīvot, es noteikti nerakstītu sūdzību, bet visam tam, akcentēju uzmanību uz to, ka man bija jāmaksā, lai strādātu.

G Gulbenietis 09.06.2021

Visi telemārketingu un padobnie uzņēmumi labās datu bāzes dod dažiem izredzētajiem, bet pārējiem tiek izbesītie cilvēki, kam neko nekad nevajag. Tāpēc arī nepietiks nekad līdzekļu. Jāmaina darbs un viss.