www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

Baltcom SIA - Slikts serviss

08.11.2021. Pārtraucu līgumu ar SIA Baltcom, jo jau 6 gadus es un sieva esam pensijā un no aprīļa līdz novembrim dzīvojam vasarnīcā. (2019. Gada vasarā bija pieslēgta baltcom open televīzija un internets - tas bija ļoti, ļoti liels murgs) kamēr dzīvojam vasarnīcā nav jāmaksā par ūdeni un atkritumu izvešanu, bet par televīziju un internetu jāmaksā, kau gan tos nelietojam - muļķīgi! Parēķiniet cik tas ir par sešiem gadiem. 08.11.2021. Pārgājām pie cita tv operatora, kur par periodu kad dzīvojam vasarnīcā nav jāmaksā par televīziju un internetu Rīgā. 15.11.2021. Gribēju nodot dekoderi baltcom klientu centā t/c "minska", bija 2 darbinieces, griezos pie jaunākās - galds tuvāk durvīm. Viņa jau iedeva aizpildīt veidlapu, kad iejaucās otra darbiniece un pajautāja kur es esu saņēmis dekoderi - atbildēju, ka šeit - baltcom klientu centā t/c "minska", ne jau uz ielas, tāpēc arī gribu to nodot šeit, tad no vecākās darbinieces saņēmu nekaunīgu atbildi - varat iet uz ielu, tur ir durvis un norādīja durvju virzienā. Domāju, ka tādai darbiniecei nav vietas klientu birojā, bet govju kūtī, kur viņa varēs govīm norādīt kur ir durvis.
Lūdzu sia baltcom vadībai izvērtēt darbinieces uzvedību - vai tādi cilvēki drīkst stŗādāt ar klientiem.
Esmu menedžeris ar 20 gadu darba stāžu un moto - klientam vienmēr taisnība!
Ar cieņu, Andis

16.11.2021

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 16.11.2021

Labdien!
Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Situācija tiks pārbaudīta un ar darbinieku tiks veiktas pārrunas.
Paldies!
Ar cieņu, Baltcom.

G Gulbenietis 16.11.2021

Izklausās, ka tu esi kārtējais baklažāns, kuram liekās, ka ir pasaules naba ;)

Good Intentions 17.11.2021

"Esmu menedžeris ar 20 gadu darba stāžu un moto - klientam vienmēr taisnība!".
Es neesmu un zinu, ka daļa klientu ir mu****.

V Veselssaprāts 17.11.2021

"Esmu menedžeris ar 20 gadu darba stāžu un moto - klientam vienmēr taisnība!"
Ar savu moto vari turpināt dzīvot vasarnīcā un nelīst ārā no turienes. Ja cilvēks ir idiots, viņam nekad nebūs taisnība.
"otra darbiniece un pajautāja kur es esu saņēmis dekoderi - atbildēju, ka šeit - baltcom klientu centā t/c "minska", ne jau uz ielas, tāpēc arī gribu to nodot šeit"
Kādu atbildi sniedzi, tādu saņēmi. Cilvēks ar 20 gadu darba stāžu klientu apkalpošanā nerunātu tā, tāpēc nevajag te muldēt.