www.sudzibas.lv Baltcom Serviss uz nulles un meli

Baltcom - Serviss uz nulles un meli

(Abonenta ID: AD46894)
Kad man piedāvāja pāris mēnešus atpakaļ planšeti LENOVO, teica, kā visus trīs gadus, būs nemainīga cena.
Un kas ir uz lietas?
4 eiro vietā, es pašlaik maksāju par planšeti jau 6,13 Eur, pluss par SIM karti ar internetu cena pieauga līdz 9,77 Eur! Kurš pat nevelk 10Mbit!
(Abonenta ID: AC57490)
Es jau nerunāju par mājas internetu, kurš ar atlaidi 8,90Eur vietā tagad maksā 12,90 Eur!
Solīta nav.
Ātrumu solīja maksimālo! Uz lietas, dāžreiz vakaros nav pat 30Mbit un atdeve 80! Planšete + Noutiks + Divi telefoni = viss. Pat YouTube laiku pa laikam kārās.

Bet jauno rūteri, spēcīgāko jūs pārdevat!

Pēc atvaļinājuma atslēgšu visus pakalpojumus un bez tiesas ne kapejkas jums neizmaksāšu!

Es brīvdienās, uzrakstīju vēstuli, ar jautājumu par papildus pakalpojumu - atbildes nav joprojām, (Pameklējiet iesūtnē.)

Nu gan no manis jau ir viss! Apnika!
Serviss zem jebkādas kritikas!

Varat droši braukt uz manu adresi un pabučot manu pēcpusi.

07.06.2023

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 08.06.2023

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Izskatīsim situāciju un sazināsimies ar Jums.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām var zvanot pa tālr. 2737 0000.

Paldies!

E

E EdBarss 07.06.2023

Sūdzība uz BALTCOM.
Šiem klauniem vienkārši nosaukums līdzīgs.
Viena burts trūkst!

RAMONA👀 07.06.2023

Baltcoms visiem atsūtīja e-pastu par izmaiņām līgumā. Jau kādi 2 mēn. atpakaļ.

30/03/2023, 15:09
"Godātais klient,

paldies, ka izmantojat Baltcom pakalpojumus!

Resursu cenu pieaugums, ko šobrīd izjūt ikviens Latvijas iedzīvotājs un uzņēmums, ir būtiski ietekmējis arī mūsu ikdienas izmaksas pakalpojumu nodrošināšanai. Lai turpinātu piedāvāt Jums kvalitatīvus pakalpojumus un teicamu apkalpošanu, esam spiesti pārskatīt Jūsu esošo ikmēneša maksu, pielīdzinot to aktuālajiem tarifiem. No 01.05.2023. Jūsu ikmēneša abonēšanas maksa pieaugs par € 0.60 (ieskaitot PVN).

Izmaiņas stājas spēkā automātiski. Jauno abonēšanas maksu redzēsiet rēķinā par maiju..."

Godātais klient,

paldies, ka izmantojat Baltcom pakalpojumus!

Kas ietekmē abonēšanas maksas pieaugumu:

Ikdienas izmaksu pieaugums, ko ietekmēja minimālās algas palielināšana, tarifu un nomas maksas paaugstināšana, banku procentlikmju palielināšana u.c.;
Ar 01.05.2023. beidzas valsts atbalsts energoresursu cenu pieauguma kompensēšanai uzņēmējiem, kas ievērojami palielinās izmaksas telekomunikāciju un citiem energoietilpīgiem uzņēmumiem;
Infrastruktūras uzturēšanas izmaksu pieaugums.

Mums ir svarīgs katrs klients, tāpēc sagatavojām Jums dāvanu:

Mēs darām visu iespējamo, lai piedāvātu Jums izdevīgāko cenu. Šīs nelielās izmaiņas palīdzēs mums veikt lielus darbus, lai arī turpmāk nodrošinātu Jums augstas kvalitātes pakalpojumus. Esam pateicīgi, ka esat kopā ar mums, tāpēc sagatavojām Jums dāvanu – pieeju pieprasītākajām TV un filmu saturam.

Bezmaksas pieeja nākamās paaudzes televīzijai Go3 – satura plānam “Filmas”. Tā ir labākā izvēle filmu cienītājiem – 2200 pasaules klases filmas un seriāli, 7 filmu kanāli, ekskluzīvs Go3 oriģinālsaturs, bērnu animācijas filmas u.c. Saturs pieejams visās ierīces – televizorā, datorā, planšetē un viedtālrunī, ar iespēju skatīties filmas vienlaicīgi divās ierīcēs. Pieeja saturam tiks atvērta līdz 30.06.2023. Skatīties Go3 “Filmas” iespējams, reģistrējoties šeit: https://baltcom.lv/go3-filmas-bez-maksas/

Kā Jūs varat ietaupīt?

Jums ir iespēja saņemt 50€ atlaidi rēķinu apmaksai, izmantojot “Drauga atlaides” akciju un rekomendējot draugam pieslēgt fiksēto internetu vai internetu kopā ar Baltcom televīziju vai Go3.

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar izmaiņām, lūdzam rakstīt [slēpt]@baltcom.lv vai zvanīt 27370000.

Ar cieņu Jūsu Baltcom