AtrisinātaBaltcom - Rēķini

Я к сожалению являюсь клиентом сией компании и очень об этом сожалею. По какому принцыпу они составляют щета, я не понимаю. Был один случай. У меня ня почту приходят электронные щета от балткома. Очередной щет меня поразил. Откуда то взялись 3 лишних в щете. Типо за прошлий период, хотя там было все оплачено. Сумма пришла такая же как и в договоре+ эти 3 лата. До этого всего я 2 месяца не платил за тв и мне соответственно отключили услугу. После того как я заплатил долг, тв всеравно не подключили. Неделю прождал, начал писать им. Сказали перезапустить декодер. Получилось. Но за то что я не знал как ихней качественной апаратурой пользоваться я должен платить?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

L Linda 13.08.2012

Jēziņ. Nu cik var. Paši nemaksā, pēc tam brīnās par ko naudu prasa. Tu palasi līgumu, jo man šķiet Baltcom par kavētām dienām ņem procentus vai arī par pakalpojuma atpakaļpieslēgšanus (zinu, ka Lattelecom ņem par atpakaļpieslēgšanu). Tā kā tos procentus iespējams sarēķinājuši tagad uz šo rēķinu. Un tas, ka nemaksāšanas dēļ tev atslēgts pakalpojums paša vaina un gaidi vien kad tev pieslēgs un nevis taisi histērijas. Man šķiet šis arī ir atrunāts līgumā, ka 2 nedēļu laikā vai kaut kā pieslēdz, ja atslēgts parādu dēļ. Nav viņiem pienākums parādnieku dēļ pieslēgt pakalpojumu jau nākamajā dienā. Un tas ka tev parāds 2 mēneši ir ar vārdu "tikai" vien jau liecina par pilnīgu bezatbildību. Par pakalpojumiem IR jāmaksā katru mēnesi (ja vien nav noteikts savādāk)!!! Iedomājies, ja tev darba devējs nemaksātu algu 2 mēnešus un pateiktu...es tev nemaksāju taču tikai 2 mēnešus kapēc tu streso... Tev tak tā nepatiktu, ne???

S sniegaputra 18.09.2012
Nav ieinteresētības problēmu izskatīšana

Ir vieglāk uzrakstīt jaunu līgumu ar sev izdevīgiem noteikumiem. Nekā atnākt apskatīt kas par vainu telefonam.

L labakatelevizija 21.02.2013

Ir parādījies ļoti kvalitatīvs TV pieslēgums Latvijā ! Gan satura ziņā, gan kvalitātes un cenas ziņā !
Ja vēlies baudīt jaunākās filmas no kinoteātriem, labākos sporta un citus kanālus no visas pasaules, kā arī iztikt bez reklāmām, tad nekavējies !
Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: [slēpt]@inbox.lv