www.sudzibas.lv Baltcom Pakalpojuma pārtraukšana

AtrisinātaBaltcom - Pakalpojuma pārtraukšana

Novembrī nolēmu nomainīt televīzijas pakalpojumu sniedzēju. Baltcom pakalpojums bija apmaksāts līdz marta mēnesim. Novembrī pieslēdzu jauno televīziju un piezvanīju Baltcom, lai atteiktu pakalpojumu. Kad zvanīju, man neviens neieminējās, ka nepietiek tikai ar telefona zvanu, ka jāraksta iesniegums, pat noskaidroja, ka ir samaksāts uz priekšu un nav parādu. Bet šomēnes saņēmu rēķinu, ka esmu parādā par aprīļa mēnesi. Saprotu, ka pats vainīgs, bet vismaz nezolīdi no Baltcom puses tas ir noteikti. Rēķinu samaksāju, jo kavēt laiku un bojāt nervus šā iemesla dēļ nevēlos. Tikai droši zinu tikai to, ka nekad nevienam neieteikšu izmantot šā uzņēmuma pakalpojumus un arī pats nelietošu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

D

Inga Baumgartnere 13.09.2013

Man ari sanaca tada situacija. Novembri zvaniju atteikties no vinju pakalpojumiem.Noskaidroju ka man ir loti liela parmaksa un pateicu ka man nevajaga naudu, gribu tikai atslegties un vis. tad man zvanija vinju darbinieks un centas atrunat atslegties, bet es biju jau pieslegusies pie cita operatora. vakar man atnak iszinja no piedzinejiem ka esmu parada par marta menesi baltkomam un vel ari viniem 5 latus. mani tas ta izbrinija.sanak ka pie viniem strada cilveki kas nepasaka ka jaraksta kautkur vel iesniegums bet vienkarsi bazas virsu un aizruna Tevi ka beigas Tu uzdavini viniem parmaksato naudu par pakalpojumiem kurus nelieto un tad vel iedzen Tevi paradniekos. esmu tik loti vilusies.Kad viniem zvani-tad visas sarunas ierakstas-lai nam un tin atpakal vai es esmu zvanijusi vai neesmu.tadu cucibu es sen neesmu redzejusi.