www.sudzibas.lv Baltcom Pakalpojuma kvalitāte

AtrisinātaBaltcom - Pakalpojuma kvalitāte

Pakalpojuma kvalitāte. Kad paņēmu šo pakalpojumu bija ok, bet paliek arvien sliktāk. Pirmkārt, tika paaugstināta cena, otrkārt pakalpojums palicis ļoti nekvalitatīvs. Tv raustās ik pēc 10 sekundēm. Kad vēlējos atteikties jāmaksā 80 eur līgumsods.

12.06.2019

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 12.06.2019

Labdien, Agnese!
Mēs labprāt vēlētos Jums palīdzēt. Lūdzu nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru vai klienta numuru, lai varam sazināties un risināt radušos situāciju, un vērst visu par labu.
Baltcom

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.03.2020

N Nikolajs 12.06.2019

OMG

J Julija Bondere 21.06.2019

Aprakstot sūdzību uz Baltcom, jums tomēr ir jānorāda kāda ir televīzija. Interaktīvā, ciparu vai kabeļtelevīzija. Vai esat zvanījusi meistariem, lai uzzinātu kur tieši ir problēma? Ar tādām sūdzībām jūs tikai maldināt klientus