www.sudzibas.lv Baltcom Nepieņemama kvalitāte

AtrisinātaBaltcom - Nepieņemama kvalitāte

Baltcom nodrošinātā piekļuve internetam neiztur nekādu kritiku. Jau 2 nedēļas ir grūtības piekļūt.com un. De mājaslapām, arī atsevišķas lv un.ru mājaslapas ir traucētas. Tehniskais dienests nedara neko. Nekādas komunikācijas / atbildes uz klientu sūdzībām.
Tehniskie "speciālisti" (tā nu viņus nevarētu saukt) saka "tā ir jūsu datora vaina"... Interesanti, ja pieslēdz datoru citam tīklam, viss ir kārtībā.

Baltcom tv arī ir kaka, maigi izsakoties. Puse kanālu pa laikam nestrādā (sistēmas paziņojums "no access") . Baltom skaidrojums " debesīs ir mākoņi un latvijā vispār ir slikts klimats"!

Nevienam neiesakam izmantot baltcom pakalpojumus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kudosrickard 25.04.2019

BondsBonds 11.07.2014

Un ko viņiem darīt? Tevis dēļ brutāli pārņemt vadību pār ārzmeju inetrneta kompānijām un serveru centriem vai Latvijas kanāliem uz ārzemēm, piedraudot ar Krievija raķetēm? Indigo topiks, varam slēgt!