www.sudzibas.lv Baltcom Nekvalitatīvs internets, slikts serviss

Baltcom - Nekvalitatīvs internets, slikts serviss

Iegādājos internetu, kas nāca kopā ar planšetdatoru, protams, piedāvājums vilinošs Cenas ziņā, kā arī tas, ka nāk planšetdators. Neuzķeraties uz šo krāpniecisko piedāvājumu.
Telefona sarunā minēju, ka lokācijā kurā es dzīvoju internets ko piedāvā pakalpojumu sniedzēji nestrādā un vienīgā opcija, kā es iegūstu kvalitatīvu internetu ir koplietojot to no telefona, jo man ir pieejams 5g tīkls, bet pakalpojumu sniedzēji piedāvā 4g kas man neder. Konsultants man galvoja, ka viss strādās lieliski, saņemot preci un sākot lietot to es saprotu, ka planšetdatoram ir 3g, kas vispār nestrādā manā situācijā pat tādā līmenī, ka es nevaru apmeklēt ziņu portālus. Secinu, ka konsultantam pilnīgi neinteresēja mana problēma un galvenais uzdevums viņiem ir iesmērēt klientam aktuālos piedāvājumus, pat ja klients brīdina par esošajām problēmām, kuras ir pieredzējis ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. Sazinoties ar klientu servisu apkalpošanas līmenis ir 3 no 10, konsultanti nepieklājīgi uz vēstuli par preces atgriešanu saņēmu ziņu "ierīce atpakaļ netiks pieņemta " bez paskaidrojumiem, bez komentāriem tā bija visa atbilde, ko es saņēmu, tālākā komunikācija rīt tāda pašā līmenī, pie tam atsakoties no interneta man pieprasa pilnu summu par planšeti, kuru atpakaļ nepieņemot, par kuru rēķinu gan es saņēmu momentāli. Neiesaku ar šo firmu sadarboties, jo klientu vajadzības netiek ņemtas vērā, galvenais ir "iesmērēt" un nopelnīt. Es noteikti nākotnē nekāda veida pakalpojumus no šī uzņēmuma neiegādāšos, un arī sev pazīstamus cilvēkus brīdināšu, lai neuzķeras uz šī āķa.

27.06.2022

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 04.07.2022

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām var zvanot pa tālr. 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!
Ar cieņu, Baltcom.

A Andrejs481 28.05.2022
Eurosport, eurosport 2

Pazuda eurosport un eurosport2. Kaut kanāli bijā paketē... Kā about FO? Es saprotu no kurienes tas iet. Griežos PTAC.

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2022