www.sudzibas.lv Baltcom Nekvalitatīva televīzija

AtrisinātaBaltcom - Nekvalitatīva televīzija

Besī ārā tas Baltcoms. Skatos filmu pa TV6, kuru jau sen esmu gribējis redzēt, un visu laiku raustās, tobiš apstājas kadri. Ja būtu 1. reize, tad būtu pieciešams, bet tas visu laiku nepārtraukti notiek. Esmu zvanījis uz palīdzības telefonu, tie neko nezin paskaidrot, viņiem signāls esot, bija atsūtījuši meistaru pie manis, arī viss kārtībā. Bet decembrī cenu par digitālo pacēla.
Toties pirms mēneša gribēju pārtraukt sadarbību ar viņiem, tad draudēja ar parādu piedzinējiem, ja nemaksāšu līgumsodu. Laikam nav lasījuši likumu, kas dod tiesības attiekties no pakalpojuma, ja neapmierina kvalitāte, plus nebrīdinot tiek paaugstināta cena. Sadarbību nepārtraucu, jo Viasat esot vēl lielāks sūds, bet Lattelekom nerāda TV3 un TV6.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

J

L Lauris 29.08.2009

Tad vienigais ir griezties pie izzi, jau lietoju vairak neka 6 menesus vinu pakalpojumus, un atskaitot dazus sikumus esmu visnotal apmierinats, nav varbut perfekti bet noteikti labaks par to kas bija ieprieks pie B-coma kur biju klients 4 gadus. Man liekas ka izzi tagad kada draugu akcija notiek, ja pareizi sapratu info no reikina

J Jāzeps 31.08.2009

Tikai manai mājai viņi nepiedāvā. Tur tā problēma. Vai nu Baltcom digitālā vai Lattelecom.

M Mārtiņš 02.10.2009

Tā bija 1v6 vaina ka raustījās filma...Es esmu to pašu piedzīvojis arī uz izzi

E Eva 01.12.2010

Man taa pat raustaas un meistari no Baltcom arii ir gariigi garaam, pashi neko nezinpar digitaalo TV, programmu jauc ar sigmnaalu. manai maajai diemzeel arii tikai baltcom piedaavaa :(