www.sudzibas.lv Baltcom Nekārtīga apkalpošana

AtrisinātaBaltcom - Nekārtīga apkalpošana

Neiesaku nevienam kļūt par Sia Baltcom klientu, jo kompānijas pārstāvji sniedz maldinošu informāciju lai tik pieslēgt jaunu klientu.

Menedžere solīja nokārtot pati visus jautājumus sakarā ar atslēgšanos no iepriekšēja operatora un uz manu jautājumu kas ir nepieciešams izdarīt man, atbildēja, ka pilnīgi neko, viņi paši nosūtīs manam operatoram vēstuli un informēs ka līgums izbeigts, un vērsties pie ieprieksēja operatora man nav nekādas vajadzības.

Kad saņēmu kārtējo rēkinu no ieprieksēja operatora, tad es sapratu, ka baltcom konsultants mani pievilis un man ir dubultsaistības gan ar baltcom gan ar savu iepriekšējo operatoru. Nekāda vēstule nebija nosūtīta, ka arī man izskaidroja ka šādā veidā atslēgšanas jautājumi nekad netiek risināti, tātad mani piemānīja.
Tagad man ir dubultsaistības un dubultrēķini.

Uzskatu, ka esmu māldināta kopš pirmās sadarbības dienas, taču arī līguma izbeiģšanas process ir totālais murgs. Sūtīju vairākas reizes epastu ar lūgumu izbeigt līgumu bez soda, jo nevēlos sadarboties ar kompāniju, kas nav godīga ar saviem klientiem, biju sia baltcom klientu apkalpošanas centrā, bet liek tikai gaidīt atbildi 14 dienu laikā.

Pāris nedēļas atpakaļ tieši redzēju sižetu "bez tabu" raidījumā par to, ka baltcom cenšas visādi izvairīties no iesnieguma pieņemšanas par līguma izbeigšanu. Tagad droši varu teikt ka sižetā rādītais ir taisnība.

Varu arī pieminēt, ka mani neinformēja par tiesībām atteikties no jaunā līguma pirmo 14 dienu laikā, ka arī man nebija nodrošināta atteikuma veidlapa, kas ir patērētāju aizsardzības likuma pārkāpums.

Iesaku simts reizes padomāt pirms kļūt par šīs kompanijas klientu!

11.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Анна Прохорова 13.01.2021

Проблема решена.отключили без штрафа

Komentāri (2)

MacBeton 17.01.2021

Kā tu vispār varēji iedomāties ka Baltcom var lauzt tavu līgumu ar citu provaideri? Cik nenormāli caur ausīm izpistam jābūt?
Tad jau varbūt es varu iedomāties lauzt līgumu starp kādu random Koļu Maskavā ar BeeLine vai MegaFon?

I IngaPinga23 16.03.2021

Vispār kādreiz mobilo sakaru kompānijas šitā viena otrai zaga klientus. Tāda prakse bija, tā kā nevajag te upuris - pats vainīgs!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes