www.sudzibas.lv Baltcom Negodīgs uzņēmējs, izspiešana - senioru apkrāpšana

Baltcom - Negodīgs uzņēmējs, izspiešana - senioru apkrāpšana

Īsā versija - no pensionāres, kas vismaz 15 gadus bijusi Baltcom TV kliente, par līguma laušanu (jo maina dzīvesvietu un jaunajā dzīvesvietā Baltcom pakalpojumu nenodrošina. Un ja nodrošinātu, līgumu nelauztu.) pieprasa 100+ EUR kompensāciju.
Mazliet garāk - pensionāre izsauc Baltcom meistaru, jo ilgāku laiku ļoti slikts signāls. Meistars atnāk atjaunināt aparatūru un uzzinot, cik kliente maksā par abonēšanu saka, ka jums jau tā kā pensionārei 9,99 eur mēnesī vietā iespējams maksāt tikai 7,99. Pensionāram tie 2 eur ir no svara, un viņa iet uz Baltcom klientu centru un izmanto šo lielisko iespēju.
Pēc gada viņa maina dzīvokli, un mēģina pārcelt savu abonemetu uz jauno dzīvesvietu. Jaunajā dzīvesvietā Baltcom neko nevar nodrošināt. Līgums jālauž un pensionārei jāatmaksā visa atlikusī līguma summa, kas ir krietni vairāk par 100 EUR, jo izrādās, ka tarifa maiņa, jeb laipnais piedāvājums, "ar rūpēm par senioru labklājību", ir kā jauna klienta līgums ar 3 gadu saistībām. Nekas, ka viņa bijusi pie Baltcom jau vairāk nekā 15 gadus.

22.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 22.07.2021

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected]

Paldies!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes