www.sudzibas.lv Baltcom Negodīga konkurence un slijts serviss

AtrisinātaBaltcom - Negodīga konkurence un slijts serviss

Negodīga konkurence ni baltkom puses. Baltcom tehniķi atvienoja vai pārgrieza sava konkurenta " pronet " kabeļus vairākām mājām, atstājot bez internēta "pronet" lietotājus. Uzbāzīgi piedāvāju savus internēta pakalpojumus, kas it kā daudz labāks. Bez īpašnieka piekrišanas patvaļīgi iekļuva kāpņu telpā, sakropļoja margas kāpnēm. Pilnīga cūcība!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.04.2019

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

R

Komentāri (2)

Pacco_al 19.05.2016

Mūsdienu mārketings, katrs pārdod kā māk :D

Ventilators 19.05.2016

Ej uz policju, ja ir foto vai video vai liecinieki, ka Baltcom griezis vadus un pēc tam speciāli visus kaimiņus apzvana :)

Ja nav pierādījumi vai acu liecinieki, tad nevajag perināt kaut ko, kaut arī Baltcom tiešām ir s*ds kā pakalpojuma sniedzējs ar visu pakalpojumu. Cerams negadīsies vajadzības pēc viņiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes