www.sudzibas.lv Baltcom Ne tv ne internets

AtrisinātaBaltcom - Ne tv ne internets

Nesenpiesledzos pie baltcom pakalpojumiem jo solija ka bus ertak un labak... :) to ertak un labak izjutu jau pirmaja diena - internets velkas ka "gliemezis"lai gan tam radijumam nav nekada sakara ar pakalpojumiem, ka ari tv nerada parsvara vispar. Tas ilgst jau kops pieslegsanas briza. Zvaniju, interesejos - personals tik sola ka bus ok viss tacu nekadus rezultatus nemanu. Velos lauzt ligumu un ari tad vel sola ka sazinasies ar mani "curni " (nodala kuri notur klientus) , tacu ari ta nav. Mans padoms - nesledziet ligumu ar to kompaniju, lai gan vina jau darbojas ne pirmo gadu, tas nenozime ka vini ir spejigi reali ko darit pakalpojumu joma. Vairs vinus nelietosu. Sodien tiks slegts ligums ar viniem un pasutiti daudz kvartalu talak! ;)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

knausis 08.10.2014

Cik maksā viens zvans?

M mikeness 11.11.2014

knausis, kads sakars ar to cik maksa viens zvans? dumjs ka zabaks esi acimredzot un darbojies tani Baltkoma ja jau tizlus jautajumus uzdod.Fakts ka tads ka kompanija nespej sniegt pakalpojumus pilnvertigi nevis cik makza zvans. Dauni ej atputies labak ;)