www.sudzibas.lv Baltcom Ļoti bieži pazūd internets

Baltcom - Ļoti bieži pazūd internets

Lauku iela 3b, Rīga, ļoti bieži pazūd internets. Jau neskaitāmas reizes ir zvanīts tajā brīdī, kad nav interneta, pa telefonu apstiprina, ka jā - tiešām nav, ir nācis arī meistars, bet pilnīgi bez rezultātiem. Kaut kā risiniet šo, tas vairs nav izturams! Vai arī sakarīgi izskaidrojiet, kā lauzt ar jums līgumu, tieši šī paša iemesla pēc. Jo pa telefonu neko īsti nemācēja teikt.

21.04.2022

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 21.04.2022

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām var zvanot pa tālr. 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!
Ar cieņu, Baltcom.

Papildināts Vichy 21.04.2022

Abonenta kods FN76393
Ja esmu darbā, tad atbildēt nevaru, līdz ar to zvaniet atkārtoti citā dienā.

V

S Spuris 21.04.2022

Mierīgi lauziet līgumu ar to krūmkantori uz pamata,ka viņi nesniedz pilnvērtīgus pakalpojumus. Pie reizes pieprasiet arī pārrēķinu lai atgriež maksāto par NEKO. Dariet to rakstiski ar elektronisko parakstu vai caur pastu vai pie viņiem kantorī iesniedzot oficiāli.Telefoniski būs grūtāk pierādīt .

V Vichy 21.04.2022

Jau tika teikts pa telefonu, lai veic pārrēķinu tad, bezjēdzīgi...

S Spuris 21.04.2022

Telefoniski pierādīt var protams,ja iesniegsiet prasību policijā pret viņiem,tad tiks klāt sarunu arhīvam ka pierādījumam,tāpēc labak un ērtak ir rakstiski iesniegt.Ja iesniegsiet pie viņiem klātienē rakstiosko uz lapas tad noteikti apakšā uzrakstiet arī : Pieņēma: ( Vārds uzvārds ko raksta pieņemējs savu ) un viņa paraksts.Tad Datums :... Un zīmogs nenāks par ļaunu. Tad attiecīgi divas nedēļas viņi varēs kasīt savas bietes un risināt problēmu,ja viņi atbildi nesniegs laicīgi tad jo labāk Jums tas būs,tad jau raksīsiet augstākstāvošām instancēm prasību ...