www.sudzibas.lv Baltcom Легко подключиться - сложно отключиться.

AtrisinātaBaltcom - Легко подключиться - сложно отключиться.

Подключиться легко. А когда захотел отключиться, выяснилось, что надо ехать к ним в офис специально... Ладно, вспомнил про их вечные предупреждения "про оплатите или отключим". А вот нет. 3 месяца не отключали. Прислали уведомление о кредитреформе. Звоню им. "Т.е. вы прерываете договор и отключаете меня и мне надо олптить счёт кредитреформу?". Не тут то было. Отключать меня они не хотят, даже если я не плачу... Ну хоть выяснилось при ругани, что можно и письмом заявление отправить...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.01.2019

F

F fearfree 08.01.2013

Kapec tad jasuta sms ka pakalpajums bus partraukts ja nebus? Kapec par iespeju atsutit viniem atteikumu pa pastu vini pateica tikai pec ilgas sarunas pa telefonu ka es negribu braukt un lidz tam bija tikai viena atbilde "jarodas birojaa"? Un uz mani vini var sudzities cik vel gribas - es neesmu kompanija un pakalpojumus citiem nesniedzu.

Un par rakstisko atteikumu - tas ir tikai kompanijas politika. Ja liguma ir rakstits ka viniem ir tiesibas lauzt ligumu ja es neesmu apmaksajis rekinu - tad vini to var izdarit. Un ja es vinus ludzu to izdarit un viniem ir iespeja (par sho iespeju es esmu piemaksajis tris menesu pakalpojuma maksu - man liekas ir pieteikoshi) - tad tas ir tiri kompanija politika nelaut man to izdarit.

Ka ari kada ir problema lauzt ligumu caur e-pastu ja ta viniem ir registreta? Nezinu ka tagad, bet piemeram Balticom kompanijai bija iespeja sutit jebkurus iesniegumus caur vinu web-lapu.

Nav tiesiski lauzt ligumu? Nu tad varat partraukt pakalpojuma sniegsanu. Nav pakalpojuma - nav rekina. Un man butu viegla iespeja atrgriezties pie viniem bez papildus brauksanas. Visiem labak. Bet ja kompanija negrib domat par klientiem - tad viss ir sarezhgiti un viss ir nav iespejams.

L labakatelevizija 20.02.2013

Ir beidzot atradies risinājums Jūsu problēmām ! Ir parādījies ļoti kvalitatīvs TV Latvijā ! Gan satura ziņā, gan kvalitātes un cenas ziņā !

Ja vēlies baudīt jaunākās filmas no kinoteātriem, labākos sporta un citus kanālus no visas pasaules, kā arī iztikt bez reklāmām, tad nekavējies !

Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: [slēpt]@inbox.lv _