AtrisinātaBaltcom - kvalitāte

Es esmu Baltcom kliente un maksāju par viņu pakalpojumiem, bet man bieži rāda ka NAV SIGNĀLA, raustās attēls un skaņa ... Man jau sāk krist uz nerviem galu galā es tak dzīvoju Jelgavas centrā - kā var nebūt signāla ( jelgavas centrs nav lauki!)... nekad nevar sazvanīt tehnisko daļu jo tur vienmēr aizņemts tālrunis ... Ja esmu viņu klients esmu arī pelnījusi saņemt kvalitatīvu pakalpojumu

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

Q QWE 16.04.2011

Jelgava PATI par sevi ir lauki.

S Sintija 16.04.2011

Nu labi NEW YORK iedzīvotāji ( ČOMS :D :D :D (atradis nu gan niku :D :D :D )), bet vai tad tas nozīmē ka man nav jāredz TV? Un runa jau nav pa to kur es dzīvoju ...

č Čoms 16.04.2011

Vai tad tu tiešām esi ar aitas stulbumu sista, ka jāizmanto visādu Šaraškinu pakalpojumi.Uzliec antenu, nopērc dekoderu, nopērc kādu no Lattelekoma kartēm un baudi TV.Bez tam mani arī tavs niks uzjautrina-S in- tija.Gandrīz vai pļūtīja, ha, ha, ha!!!

A Anda 16.04.2011

Nevis BALTICOM TV, Bet Baltkom Tv

č Čoms 16.04.2011

Kāda nozīme, šaraškini ir šaraškini, lai kādos baltikomos arī nesauktos.

E Esesesseseseseses 16.04.2011

Pilnīgi piekrītu Čoms teiktajam! Sintija, nejāj smadzenes sev un saviem ģimenes locekļiem - brīvi pieejams LT dekoders ar visiem skatāmiem kanāliem! A to Baltom mēslu pasūti nah... un viss!

S suns 17.04.2011

Dzīvojam Rīgā un kamēr lietojām Baltcom regulāri bija tas pats! Laimīgi tikām no šiem vaļā, tagad ir Lattelecom un nav problēmu.

A apbizotais 18.04.2011

Vēlos izteikt ļoti lielu nesmukumu, ka Baltkoms katru gadu nogriež man kabeli... tā nākas doties atkal uz K-rautu un nopirkt nelielu vada gabalu, lai atkal var gadu skatīties, līdz apgaitai. ... būtu vismaz laicīgi uzvanījuši un pateikuši ka slēgs nost :D

ArnisLipsis 07.05.2013

Sen jau visiem skaidrs, ka baltcom ir pēdējais variants uz ko vajadzētu skatīties pieslēdzot pakalpojumus (TV, NET, TEL). Drausmīga pakalpojumu kvalitāte.