www.sudzibas.lv Baltcom Krāpšana, slikts serviss, pilnīgs random.

Baltcom - Krāpšana, slikts serviss, pilnīgs random.

Vot sviests, šodien 11.07.19 pamanīju, ka vairs nevar reklāmas patīt, neiesaku šo sūdu nevienam, bija problēmas vienmēr ar apkalpošanu un problēmu risināšanu. Tad ir tā, ka pults un tv frekvences pārklājas, nevar palīdzēt, iesaka pirkt jaunu tv. Un tagad vēl ka nevar reklāmas patīt, kad ir ieraksti, par ierici jāmaksā vēl gadu, bet rīt atteikšos no viņu pakalpojuma, un ierīci pa taisno miskastē, saprotu kad tiešraidē ir reklāmas jāskatās, bet tagad vēl arī ierakstos, totāls sviests, lūdzu ņemiet lattelecom vai lmt viedteleviziju, neņemiet šo miskasti, rūgti nožēlosiet, kā vispār šis pakalpojums pastāv un firma nav bankrotā? Krāpšana. Ja izej no ieraksta, un ieej pa jaunam, visas reklāmas jāskatās vēlreiz.

11.06.2019

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 12.06.2019

Baltcom ir svarīgs katra klienta viedoklis, tāpēc uz Jūsu sūdzību vēlamies paskaidrot sekojošo: Līdz ar programdevēju - satura piegādātāju prasību, sākot ar 11.06.2019., ir ieslēgta jauna funkcionalitāte – reklāmas pārtīšanas aizliegums arhīvā un ierakstos. Ierobežojums šobrīd ir spēkā tikai kanāliem: TV3, TV3+, LNT, TV6 un Kanāls2. Joprojām ir pieejamas pārējās interaktivitātes funkcijas – mīļāko filmu un raidījumu ierakstīšana, to skatīšanās sev vēlamā laikā un pārraides apturēšana.

Baltcom

Mu

Bk BK 12.06.2019

Vairākus gadus esmu klients Baltcom un sūdzību nav. Viss strādā ļoti labi.

Mu muexstszy 12.06.2019

11.06.2019

Tu Turkey901 12.06.2019

Reklāmdevējs, kurš sponsorē kanālu un Jūsu mīļākos TV raidijumus, nav mierā ar to faktu, ka 50% skatītāju skatās pārraides arhīvā un pārtin/ nenoskatās reklāmu.
Ja viņi tamdēļ atteiksies izvietot reklāmu kanālā, tad arī beigsies TV raidījumu un seriālu filmēšana, un vajadzība pēc TV arhīva atkritīs, apburtais loks, vai ne?!

Mu muexstszy 12.06.2019

Tāpēc, atteiksi no baltcom open tv, un paņemšu lmt viedteleviziju vai shortcut, baigā jēga maksāt par reklāmām..

Tu Turkey901 12.06.2019

Ļoti labi, ka Jūs piezvanījāt citām kompānijām un pārliecinājāties, ka pie viņiem no Jūnija vai tuvākajā laikā nebūs tāds pats aizliegums.
Jūs nemaksājat par televīziju, tikai par tās noformēšanu un piegādi, par televīziju un tās saturu maksā reklāmdevēji, ja viņi pārstās to darīt, tad arī Jums beigsies televīzija!

Ar Arvis9999 15.06.2019

Interesants info, tieši mēneša sākumā pieslēdzu Baltcom internetu un bija doma par televīziju, paliku pie shortcut
IPTV, nedaudz dārgāks, bet šajā gadījumā pareiza izvēle.Vismaz nepiespiež reklāmas skatīties, izņemot tiešraides protams.

Kl Klients 6 menesus 18.06.2019

Citēju no baltcom atbilde: "Joprojām ir pieejamas pārējās interaktivitātes funkcijas – mīļāko filmu un raidījumu ierakstīšana, to skatīšanās sev vēlamā laikā un pārraides apturēšana."

Un kāda jēga man skatīties filmu, kura reāli ir 1.8h gara, bet ar visām reklāmām 2.5 stundas. REKLĀMAS NEVAR PĀRTĪT nedz pārraidei, nedz filmai nedz raidījumam. Kāda tad jēga no INTERAKTĪVĀS televīzijas? Piemēram Lattelecom ir īsa reklāma ieraksta sākumā kas jānoskatās un tālākas reklāmas var pārtīt, bet Jums mainīti noteikumi ar programmdevēju un prasot lauzt līgumu Jūs piemērojat naudas sodu? Vai tas ir korekti?

Kl klisa4 18.06.2019

pilnīgi piekrītu, arī esmu šokā par to, ka vairs nevar pārtīt reklāmas, būs jāsāk domār iet atpakaļ pie shortcut, tur vismaz īsākas reklāmas nevis 15min.

Mu muexstszy 19.06.2019

Nepaveicās ar soda naudu, man atkal jānomaksā atlikušā dekodera daļa tie ir kādi 50eur, cerams ka sslv kāds nopirks man viņu pa 10€, kaut gan, jāmet miskaste, neieteiktu nevienam šo kompāniju, cilvēki man apkārt sāka lielit baltcom televīziju, būs jāpamēģina.