www.sudzibas.lv Baltcom Krāpšana, slikts serviss, pilnīgs random.

AtrisinātaBaltcom - Krāpšana, slikts serviss, pilnīgs random.

Vot sviests, šodien 11.07.19 pamanīju, ka vairs nevar reklāmas patīt, neiesaku šo sūdu nevienam, bija problēmas vienmēr ar apkalpošanu un problēmu risināšanu. Tad ir tā, ka pults un tv frekvences pārklājas, nevar palīdzēt, iesaka pirkt jaunu tv. Un tagad vēl ka nevar reklāmas patīt, kad ir ieraksti, par ierici jāmaksā vēl gadu, bet rīt atteikšos no viņu pakalpojuma, un ierīci pa taisno miskastē, saprotu kad tiešraidē ir reklāmas jāskatās, bet tagad vēl arī ierakstos, totāls sviests, lūdzu ņemiet lattelecom vai lmt viedteleviziju, neņemiet šo miskasti, rūgti nožēlosiet, kā vispār šis pakalpojums pastāv un firma nav bankrotā? Krāpšana. Ja izej no ieraksta, un ieej pa jaunam, visas reklāmas jāskatās vēlreiz.

11.06.2019

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 12.06.2019

Baltcom ir svarīgs katra klienta viedoklis, tāpēc uz Jūsu sūdzību vēlamies paskaidrot sekojošo: Līdz ar programdevēju - satura piegādātāju prasību, sākot ar 11.06.2019., ir ieslēgta jauna funkcionalitāte – reklāmas pārtīšanas aizliegums arhīvā un ierakstos. Ierobežojums šobrīd ir spēkā tikai kanāliem: TV3, TV3+, LNT, TV6 un Kanāls2. Joprojām ir pieejamas pārējās interaktivitātes funkcijas – mīļāko filmu un raidījumu ierakstīšana, to skatīšanās sev vēlamā laikā un pārraides apturēšana.

Baltcom

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.04.2020

B BK 12.06.2019

Vairākus gadus esmu klients Baltcom un sūdzību nav. Viss strādā ļoti labi.

M muexstszy 12.06.2019

11.06.2019

K Klients 6 menesus 18.06.2019

Citēju no baltcom atbilde: "Joprojām ir pieejamas pārējās interaktivitātes funkcijas – mīļāko filmu un raidījumu ierakstīšana, to skatīšanās sev vēlamā laikā un pārraides apturēšana."

Un kāda jēga man skatīties filmu, kura reāli ir 1.8h gara, bet ar visām reklāmām 2.5 stundas. REKLĀMAS NEVAR PĀRTĪT nedz pārraidei, nedz filmai nedz raidījumam. Kāda tad jēga no INTERAKTĪVĀS televīzijas? Piemēram Lattelecom ir īsa reklāma ieraksta sākumā kas jānoskatās un tālākas reklāmas var pārtīt, bet Jums mainīti noteikumi ar programmdevēju un prasot lauzt līgumu Jūs piemērojat naudas sodu? Vai tas ir korekti?

K klisa4 18.06.2019

pilnīgi piekrītu, arī esmu šokā par to, ka vairs nevar pārtīt reklāmas, būs jāsāk domār iet atpakaļ pie shortcut, tur vismaz īsākas reklāmas nevis 15min.

M muexstszy 19.06.2019

Nepaveicās ar soda naudu, man atkal jānomaksā atlikušā dekodera daļa tie ir kādi 50eur, cerams ka sslv kāds nopirks man viņu pa 10€, kaut gan, jāmet miskaste, neieteiktu nevienam šo kompāniju, cilvēki man apkārt sāka lielit baltcom televīziju, būs jāpamēģina.

N Neapmierinats-klients 22.06.2019

Tiešām nevar vairs pārtīt reklāmas, ar ko Baltcom tagad ir konkurētspējīgāks par konkurentiem? Cik esmu jautājis citiem pakalpojuma sniedzējiem ir iespējams pārtīt reklāmas... turklāt pēc reklāmu pārtīšanas atspējošanas šķiet ka pati viedtelevīzija ir sākusi gļukot - dažreiz tiešraidi nevar uzspiest. Ja kko nokavē pāraidē un ir bijusi reklāma ja gribi partīt atpakaļ arī 2x jāskatās reklāma... sviests kaut kāds...

S Sandris Olins 24.06.2019

Pilnīgs sviests. Es arī gaidu līguma beigas un tinu makšķeres. Nafig man tās reklāmas veciem raidījumiem skatīties.

P Patss 25.06.2019

Cik dzirdēts, tet ļauj tīt reklāmas joprojam. Uz viņiem šī kanālu vienošanās neattiecas?!
Ja nē, tad jāvaicā kāpēc. Un otrs - varbūt būtu jāinteresējas patērētāju tiesību aizsardzības centra vai gluži šādas monopolistu vienošanās ir spēkā. Kaut kā nav normāli, ka par manu naudu man jāskatās reklāmas raidījumu atkārtojums. It kā visur netā, ja pērc maksas programmas, reklāmas funkcija vispār tiek atslēgta.
Esmu baltcom klints jau vairāk kā 5 gadus, bet, ja ar reklāmām paliks tā kā tagad, savukārt tet ar tām tā nebazisies virsū - baltcom piedod, bet nebūšu vairāk jūsu klients.

K Klients 6 menesus 30.06.2019

Zvanīju uz patērētājiem, tur atbildēja ja līgumā nav konkrēts punkts par šo reklāmu pārītšanu, tad nevar lauzt līgumu bez līgumsoda, jo mēs to pārtīšanu uzskatām par pašsaprotamu, bet tā arī ir tā interaktīvā televīzija par tām ekstrām par kurām maksāju vairāk un kuras nav kabeļtelevīzijai. Es tiešām pēc līguma beigām pāriešu uz TET vienalga, ka būs jāmaksā dārgāk ( pēc pašreizējām cenām 5 eur dārgāk) es negribu skatīties reklāmas 8 minūtes ( pie baltcom ), labāk minūti pārraides sākumā un pārējās var pārtīt

M Māra 25.09.2019

Ar TET tagad ir tāpat - nu jau labu laiku arī met reklāmas (īsās, uz 30 sek.) virsū ne tikai ieslēdzot arhīvu (faktiski skatos gandrīz tikai to, lai izbēgtu no reklāmām), bet arī tad, ja vēlos patīt kārtējo reklāmu prom. Zvanīju viņiem un faktiski dzirdēju ko līdzīgu - reklāmu ievietošanu un nu jau varmācīgu piespiešanu tās skatīties paredzot kanālu vadības un operatoru līgums (nez, no kura laika veidots, kā tad agrāk tas nebija spēkā - esmu klients nu ja krietnus padsmit gadus?). Faktiski smird pēc konkurences tirgus pārkāpuma - savstarpējās sarunāšanas, ko, kā izrādās, akceptē arī valsts. Jā, pa tiesiskumu runāt nav jēgas.