www.sudzibas.lv Baltcom Krāpšana, slikts serviss, pilnīgs random.

Baltcom - Krāpšana, slikts serviss, pilnīgs random.

Vot sviests, šodien 11.07.19 pamanīju, ka vairs nevar reklāmas patīt, neiesaku šo sūdu nevienam, bija problēmas vienmēr ar apkalpošanu un problēmu risināšanu. Tad ir tā, ka pults un tv frekvences pārklājas, nevar palīdzēt, iesaka pirkt jaunu tv. Un tagad vēl ka nevar reklāmas patīt, kad ir ieraksti, par ierici jāmaksā vēl gadu, bet rīt atteikšos no viņu pakalpojuma, un ierīci pa taisno miskastē, saprotu kad tiešraidē ir reklāmas jāskatās, bet tagad vēl arī ierakstos, totāls sviests, lūdzu ņemiet lattelecom vai lmt viedteleviziju, neņemiet šo miskasti, rūgti nožēlosiet, kā vispār šis pakalpojums pastāv un firma nav bankrotā? Krāpšana. Ja izej no ieraksta, un ieej pa jaunam, visas reklāmas jāskatās vēlreiz.

11.06.2019

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 12.06.2019

Baltcom ir svarīgs katra klienta viedoklis, tāpēc uz Jūsu sūdzību vēlamies paskaidrot sekojošo: Līdz ar programdevēju - satura piegādātāju prasību, sākot ar 11.06.2019., ir ieslēgta jauna funkcionalitāte – reklāmas pārtīšanas aizliegums arhīvā un ierakstos. Ierobežojums šobrīd ir spēkā tikai kanāliem: TV3, TV3+, LNT, TV6 un Kanāls2. Joprojām ir pieejamas pārējās interaktivitātes funkcijas – mīļāko filmu un raidījumu ierakstīšana, to skatīšanās sev vēlamā laikā un pārraides apturēšana.

Baltcom

Mu

Bk BK 12.06.2019

Vairākus gadus esmu klients Baltcom un sūdzību nav. Viss strādā ļoti labi.

Mu muexstszy 12.06.2019

11.06.2019

Tu Turkey901 12.06.2019

Reklāmdevējs, kurš sponsorē kanālu un Jūsu mīļākos TV raidijumus, nav mierā ar to faktu, ka 50% skatītāju skatās pārraides arhīvā un pārtin/ nenoskatās reklāmu.
Ja viņi tamdēļ atteiksies izvietot reklāmu kanālā, tad arī beigsies TV raidījumu un seriālu filmēšana, un vajadzība pēc TV arhīva atkritīs, apburtais loks, vai ne?!

Mu muexstszy 12.06.2019

Tāpēc, atteiksi no baltcom open tv, un paņemšu lmt viedteleviziju vai shortcut, baigā jēga maksāt par reklāmām..

Tu Turkey901 12.06.2019

Ļoti labi, ka Jūs piezvanījāt citām kompānijām un pārliecinājāties, ka pie viņiem no Jūnija vai tuvākajā laikā nebūs tāds pats aizliegums.
Jūs nemaksājat par televīziju, tikai par tās noformēšanu un piegādi, par televīziju un tās saturu maksā reklāmdevēji, ja viņi pārstās to darīt, tad arī Jums beigsies televīzija!

Pa Patss 25.06.2019

Es saprotu, ka reklāmas televīzijā ir un paliek, bet tiešraidē. Es maksāju par interaktīvo tv un tā jau ir mana izvēle, skatīties vai nē reklāmu. Turklāt katrā reklāmas pauzē ir reklāmdevēju bloks un "nākotnes" raidījumu reklāmu bloks, kur kanāls reklamē sevi un tam nav nekāda sakara ar reklāmdevējiem, bet tas arī man ir obligāts. Nopietni?! Tad, lai interaktīvā tv ir par velti, tad šo var vēl saprast.
Un tad firma, kas izvieto reklāmu maksās par reklāmas izvietošanu vienreiz, vai par katru reizi, ko es raidījumus skatos ierakstā?!

Ar Arvis9999 15.06.2019

Interesants info, tieši mēneša sākumā pieslēdzu Baltcom internetu un bija doma par televīziju, paliku pie shortcut
IPTV, nedaudz dārgāks, bet šajā gadījumā pareiza izvēle.Vismaz nepiespiež reklāmas skatīties, izņemot tiešraides protams.

Kl Klients 6 menesus 18.06.2019

Citēju no baltcom atbilde: "Joprojām ir pieejamas pārējās interaktivitātes funkcijas – mīļāko filmu un raidījumu ierakstīšana, to skatīšanās sev vēlamā laikā un pārraides apturēšana."

Un kāda jēga man skatīties filmu, kura reāli ir 1.8h gara, bet ar visām reklāmām 2.5 stundas. REKLĀMAS NEVAR PĀRTĪT nedz pārraidei, nedz filmai nedz raidījumam. Kāda tad jēga no INTERAKTĪVĀS televīzijas? Piemēram Lattelecom ir īsa reklāma ieraksta sākumā kas jānoskatās un tālākas reklāmas var pārtīt, bet Jums mainīti noteikumi ar programmdevēju un prasot lauzt līgumu Jūs piemērojat naudas sodu? Vai tas ir korekti?

Kl klisa4 18.06.2019

pilnīgi piekrītu, arī esmu šokā par to, ka vairs nevar pārtīt reklāmas, būs jāsāk domār iet atpakaļ pie shortcut, tur vismaz īsākas reklāmas nevis 15min.

Mu muexstszy 19.06.2019

Nepaveicās ar soda naudu, man atkal jānomaksā atlikušā dekodera daļa tie ir kādi 50eur, cerams ka sslv kāds nopirks man viņu pa 10€, kaut gan, jāmet miskaste, neieteiktu nevienam šo kompāniju, cilvēki man apkārt sāka lielit baltcom televīziju, būs jāpamēģina.

Ne Neapmierinats-klients 22.06.2019

Tiešām nevar vairs pārtīt reklāmas, ar ko Baltcom tagad ir konkurētspējīgāks par konkurentiem? Cik esmu jautājis citiem pakalpojuma sniedzējiem ir iespējams pārtīt reklāmas... turklāt pēc reklāmu pārtīšanas atspējošanas šķiet ka pati viedtelevīzija ir sākusi gļukot - dažreiz tiešraidi nevar uzspiest. Ja kko nokavē pāraidē un ir bijusi reklāma ja gribi partīt atpakaļ arī 2x jāskatās reklāma... sviests kaut kāds...

Sa Sandris Olins 24.06.2019

Pilnīgs sviests. Es arī gaidu līguma beigas un tinu makšķeres. Nafig man tās reklāmas veciem raidījumiem skatīties.

Ar Arvis9999 25.06.2019

shortcut vispār nav reklāmu, domāju konkrēti izmantojot pašu app. caur televizoru. Nezinu kā ir tiem kuri izmanto viņu kasti. (Tur var ieberzties, viņiem ir 2 veidu IPTV, Es izmantoju to kura caur aplikāciju darbojas.) Sūdzēties īsti nav par ko, reizēm kāds kubiks iemetas, varbūt reizi dienā uz 10 sec iekarās, bet tā viss pagaidām ok.

Sa Sandris Olins 25.06.2019

Tam shortcut LV kanāli trūkst

Tu Turkey901 25.06.2019

Varbūt pietiek bolīties TV ekrānā un ir pienācis laiks beidzot izdarīt kaut ko lietderīgu?!

Pa Patss 25.06.2019

Cik dzirdēts, tet ļauj tīt reklāmas joprojam. Uz viņiem šī kanālu vienošanās neattiecas?!
Ja nē, tad jāvaicā kāpēc. Un otrs - varbūt būtu jāinteresējas patērētāju tiesību aizsardzības centra vai gluži šādas monopolistu vienošanās ir spēkā. Kaut kā nav normāli, ka par manu naudu man jāskatās reklāmas raidījumu atkārtojums. It kā visur netā, ja pērc maksas programmas, reklāmas funkcija vispār tiek atslēgta.
Esmu baltcom klints jau vairāk kā 5 gadus, bet, ja ar reklāmām paliks tā kā tagad, savukārt tet ar tām tā nebazisies virsū - baltcom piedod, bet nebūšu vairāk jūsu klients.

Kl Klients 6 menesus 30.06.2019

Zvanīju uz patērētājiem, tur atbildēja ja līgumā nav konkrēts punkts par šo reklāmu pārītšanu, tad nevar lauzt līgumu bez līgumsoda, jo mēs to pārtīšanu uzskatām par pašsaprotamu, bet tā arī ir tā interaktīvā televīzija par tām ekstrām par kurām maksāju vairāk un kuras nav kabeļtelevīzijai. Es tiešām pēc līguma beigām pāriešu uz TET vienalga, ka būs jāmaksā dārgāk ( pēc pašreizējām cenām 5 eur dārgāk) es negribu skatīties reklāmas 8 minūtes ( pie baltcom ), labāk minūti pārraides sākumā un pārējās var pārtīt

Ar Arvis9999 07.07.2019

Uzskatu, ka no sūdzēšanās nav nekādas jēgas, tur 100% Baltcom ir aprēķinājis klientu skaitu kuri varētu aiziet, un firmas kuras vēlas reklamēties tajās minūtēs.Rezultātā firma noteikti maksā vairāk par klientu kurš skatās TV paku, varbūt ja sāks iet prom pārāk daudz klientu noņems šo opciju, bet nu maz ticams.

2.) Vēl ņemot līgumus kuri ir uz noteiktu periodu, ja negrib maksāt līgumsodu nesanāks lauzt līgumu

Tā kā viņiem šis pasākums noteikti ir izdevīgs,

Māra 25.09.2019

Ar TET tagad ir tāpat - nu jau labu laiku arī met reklāmas (īsās, uz 30 sek.) virsū ne tikai ieslēdzot arhīvu (faktiski skatos gandrīz tikai to, lai izbēgtu no reklāmām), bet arī tad, ja vēlos patīt kārtējo reklāmu prom. Zvanīju viņiem un faktiski dzirdēju ko līdzīgu - reklāmu ievietošanu un nu jau varmācīgu piespiešanu tās skatīties paredzot kanālu vadības un operatoru līgums (nez, no kura laika veidots, kā tad agrāk tas nebija spēkā - esmu klients nu ja krietnus padsmit gadus?). Faktiski smird pēc konkurences tirgus pārkāpuma - savstarpējās sarunāšanas, ko, kā izrādās, akceptē arī valsts. Jā, pa tiesiskumu runāt nav jēgas.