www.sudzibas.lv Baltcom Krapšana slikts serviss

AtrisinātaBaltcom - Krapšana slikts serviss

Labdien. Esmu ilgstošs baltcom lietotājs. Atceros, kad pieslēdzu šās firmas pakalpojumu, viss notika jekabpilī uz vietas. Lai gan kvalitāte bij kā nu bij, bet par tādu summu nu negāju jau žēloties. Bet nu ir pienākusi tā diena, kad gribu atteikties. Dzīves vietu mainu. Un nu sākas riņķa dancis. Jēkabpilī to izdarīt nevar. Lūk kantoris ir, bet iespejas nav. Jāsūtot e-pastā. Nosūtu. Bet rezultāta nav. Par katru menesi jāmaksā. Un tā nu mana naudiņa tutū ne par ko. Un tad tā sūtīšana no viena pie otra. Ja lidz 20 datumam nepaspēj tad mēnesis klāt. Jāsūtot pa pastu lūk.. Tagad dzīvoju rajonā nu nesanāk uz to pastu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.04.2019

Latviešu tautas 01.02.2017

ANDA - Viktorija GRUNTE! Kadu skolu Jūs esiet beiguši? Kada valsti?

Un kāds ar to sakars Baltcom?!?! Tas, ka tu savu sakaru institūtu padomijā pabeidzi, tevi padara varenāku, vai?

Latviešu tautas 01.02.2017

Ļoti grūti lasit latviešim, un vel grūtāk tiem, kam latviešu valoda nav dzimta...

Nu, ja lasa ar translator palīdzību, tad tam teksts tiešām ir pagrūti sagremojams. :)

bij kā nu bij
===
Nav tadu vārdu ka "bij" latviešu valodā! Ja gribi saīsināt "bija/is/i", tad jārakstā ka " bij' "! Un es lasu latviešu tekstus originālā!

Hrenovo lasi un vēl hrenovāk raksti - "Jūs esiet beiguši" -> "Jūs esat beigusi".
Бу-бу-бу.бу-бу-бу, Придраться можно и к столбу. :)

Latviešu tautas 03.02.2017

А какая разница? Вы, латыши должны привыкать выполнять приказы хозяев! ТАк что именно в повелительном наклонении "Jūs esiet beiguši", а не в сослагательном!

Пидри-ла-ла

Latviešu tautas 01.02.2017

Добрый день. Я уже долго baltcom пользователя. Помните, когда доступ к услугам компании, это был сайт в Екабпилсе. Хотя качество было также хорошо, но уже плакать. Но теперь настал день, когда я хочу, чтобы отказаться. Жилая площадь изменения. И теперь начинается танец круга. Это не может быть сделано в Екабпилсе. Здесь офис, но шанс не. Чтобы отправить по электронной почте. Отправить. Но результат не является. За каждый месяц должен быть оплачен. И поэтому мои деньги на пачку для чего-либо. А затем отправить его от одного к другому. Если дата прибытия 20 может затем месяц. Отправьте по электронной почте здесь. . В настоящее время живут в этом районе не для того, чтобы встретиться с ними.
Добрый день. Я выдержал пользователя Baltcom. Помните, когда подключили к этой марки услуг, все произошло Екабпилс на месте. Хотя качество первых как ни было, но на сумму не пошел либо уже жалуются. Но теперь он пришел день, когда вы хотите отказаться от него. Флит. А теперь начинается окружность танца. Екабпилс этого не делают. Здесь находится офис, но вы не можете. Отправить по электронной почте. Пожалуйста, прилагаются. Но результат не так. За каждый месяц, чтобы заплатить. И вот мой Naudiņa Туту ни о чем. А затем сообщения друг от друга. Если 20 не в состоянии на сегодняшний день текущего месяца. Должны быть отправлены по почте здесь. , Теперь он не может жить в районе поста.