www.sudzibas.lv Baltcom Krapšana, kas nav līgumā atrunats, nemainoties TV in neta paketei

AtrisinātaBaltcom - Krapšana, kas nav līgumā atrunats, nemainoties TV in neta paketei

Līgums tika noslēgts uz 2 gadiem, tā darbība vel turpinās, nosacījumi nav mainījusies, bet Cenas gan - par pamatpaku tv un netu sākumā maksāju 11.90 euro men. , tad ar 2019. Gada novembri Cena pakapās līdz 19,90 eutro mēn. , bet man par brīnumu 2020. Gada maija saņemu rēķinu par 20, 90 euro un tagad decembrī 21,90 euro! Pakalpojumu pakete nav mainījusies, jūsu rīcība nav saprotama un pieņemama. Beigsies līgums un čau!

13.12.2020

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 14.12.2020

Labdien!
Vēlamies informēt, ka abonentiem, kuriem slēdzot līgumu ir garantēta konkrēta abonēšanas maksa akcijas periodā un pēc tā, Baltcom nav veicis abonēšanas maksas paaugstināšanu.

Ja gadījumā notikusi kļūda, lūdzam, atsūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam izskatīt un risināt izveidojušos situāciju.
Ar cieņu, Baltcom.

Papildināts Inga Lesiņa 14.12.2020

Labdien!
Paldies par reaģēsanu, ja godīgi , negaidiju. Esmu punktuāla, līdz ar to man ir piefiksēti visi rēķini ar summām, bet norādīsu tikai tos, kuros mainījusies maksa, un lūk, AB210920-11219=19.90; AB 210920-10720=20,90; AB210920-10121=21.90 euro.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Inga Lesiņa 14.12.2020

Sūdziba ir izskatīta un atrasts risinājums.