Baltcom - Krāpšana

2 gadi atpakaļ, baltcom pieslēdzu, priekš tēva, parasto kabeļtelevīziju par 6 eur. Baltcom darbinieki visu laiku tikai zvanās ar saviem "izdevīgajiem" piedāvājumiem, es protams pasmeju un atsaku. Bet te es pats izdomāju pāriet uz interaktīvo televīziju par ~ 7 eur pirmo pus gadu un tad ~ 19 eur 1.5 gadu, okei pieslēdzu viss normāli, neskaitot ik pa laikam pazūd signāls vai ieraustās, bet tā normāli. Līdz man neatnāca rēķins ~ 11 eur nevis ~ 7 eur. Tātad es zināju, kad ir iespēja pieslēgt papildus filmas, bet lai to izdarītu vajag ievadīt karti bankas, maksāt utt. Mana sirds bija mierīga, jo mans tēvs ir gados un īsti nesaprot tehnoloģijas un negribēju, lai kaut ko pieslēdz netīšām, bet tā kā to varēja izdarīt tikai caur karti okei. Bet izrādās tomēr ir viena funkcija ~ 5 eur klāt pie rēķina, kuru var pieslēgt ar vienu pults podziņu, un tagad pats labākais, ja pieslēgt varēja ar vienu podziņu uz pults, tad lai atslēgtu to funkciju ir jāraksta iesniegums uz e-pastu vai jābrauc uz baltcom centru. Par to, ka man tā funkcija tika pievienota es nesaņēmu ne mazākās ziņas, tikai tad kad pats zvanīju, lai risinātu savu rēķinu. Tātad ja nebūtu es, kas saprot tehnoloģijās un var uzrakstīt e-pastu, tēvam būtu jābrauc nezin uz kurieni uz baltcom centru. Nerunājot par to, ka viņš varbūt nemaz nezinātu par to, ka viņam ir pieslēgta tā funkcija. Vai tas ie godīgi pret "veco laiku" un senioriem, vai vienkārši cilvēkiem, kas nesaprot?
Pats labākais e-pasta iesniegumu nevaru aizsūtīt, jo to var izdarīt tikai autorizējoties, bet to savukārt baltcom var izdarīt tikai caur interbanku, kuras manam tēvam nav. Es uzskatu pavisam negodīgi pat krāpnieciski uz grupu cilvēkiem, ko minēju.

08.04.2021

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 08.04.2021

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!