Baltcom - Krāpšana

Neiesaku nevienam baltcom! Izvēlējos viņu tv uz pāris mēnešiem, kuru laikā, viņi izdomāja pēkšņi atgādāt man vēl vienu rūteri, par kuru dabūju samaksāt, lai nosūtītu atpakaļ! Līgumu ar viņiem lauzu septembrī, bet tagad decembrī viņi man atsūtīja 82eiro parādu par rūteri, ko it kā nav saņēmuši un pakalpojumiem! Man ir pierādījums, ka septembrī sarakstē atbildēja baltcom operatore atbildēja, ka viss ir kārtībā, bet tagad atsūta kaut kādu mistisku rēķinu!? ! Kurš tā dara? Laicīgi būtu zvanījuši un teikuši, ka kaut kas nav saņemts vai ir kādas problēmas! Sazvanīt viņus nav iespējams, negribīgi atbild tikai epastos, vilcina laiku! Kas tā par kompāniju vispār, kas nekomunicē? Komunicēt varēja tikai, tad, kad vajadzēja iešķiebt savu televīziju!

15.12.2020

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 15.12.2020

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!

Papildināts Saulit 17.12.2020

Esmu Jums nosūtījusi klienta numuru, bet nav ne ziņas ne miņas no atbildes.

K Kaspars Bariss 15.12.2020

Man nav pretenziju par Baltcom, rūters strādā, viss kārtībā.

S Saulit 16.12.2020

Problēmas jau nav kamēr vien esi klients. Problēmas rodas, kad pārtrauc līgumu.

V vcreatyv 17.12.2020
Отличный сервис

Отличный сервис! В отличие от конкурентов, да нюансы есть как и везде, но всё и всегда было решаемо! Особых хлопот не доставляли, в отличие от некоторых конкурентов-которые откровенно лгут!
Всегда можно дозвониться и решить вопросы, в отличии от некоторых, где даже невозможно позвонить в магазин-ввиду отсутствия, внимание - связи! И это то у провайдера

S Sudzibas.lv Admin 17.12.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

S staz 17.12.2020

Поддержу 3 года пользуюсь вообще без нарекний, всем советую. Правда рутер лучше купить свой)