LV RU
www.sudzibas.lv Baltcom Kārtējā neadekvātā kanālu aizstāšana

AtrisinātaBaltcom - Kārtējā neadekvātā kanālu aizstāšana

Skaidrs, NEPLPs atkal absolūti nerēķinās ar Jūsu abonentiem kuri maksā par iemīļoto kanālu saņemšanu... Tikai kāpēc nerēķināties arī Jūs?!? "Dom Kino" vietā vienu dienu bija ieslēgts "Kinomiks" kanāls kā solījāt, citēju Jūs: "Šobrīd Baltcom meklē iespējas piedāvāt klientu vajadzībām atbilstošākos risinājumus. No šodienas DOM KINO (ДОМ КИНО) vietā tiks ieslēgts līdzīga satura kanāls KINOMIKS (КИНОМИКС) un Peterburg – 5 kanal (Петербург – 5 канал) vietā piedāvāsim Illuzion+ (Иллюзион+) televīzijas kanālu." Šī aizstāšana vēl būtu OK, bet kāpēc paiet diena un "Kinomiks" vietā pēkšņi ir kautkāds "Rodnoje Kino" kanāls un un Pēterburgas 5.kanāla vietā ielikāt "Illuzion+" kanālu, kurš jau bija paketē un tagad dublējās pa divām frekvencēm?!? Tač beidzot vienreiz veiciet adekvātas izmaiņas savā aizstājamo kanālu piedāvājumā un katru dienu nemainiet klientu vajadzībām atbilstošākos risinājumus pret neatbilstošākiem!

22.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 25.11.2019

Labdien!
Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju. 
Programmdevējs kanāla “Dom Kino” aizvietotāja “KINOMIKS” vietā ir palaidis kanālu “RODNOE KINO”, jo pēc satura un būtības tas ir tuvāks atslēgtajam “Dom Kino”.
Šobrīd Baltcom meklē risinājumu, lai piedāvātu klientiem jaunus kanālus.

Vēlamies arī atgādināt, ka papildus informāciju varat saņemt, zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu uz [email protected]

Papildināts pagpag 25.11.2019

Labdien! Liels paldies par atbildi! Jauki, paiet diena un programmdevējs vienpersoniski izlēmj ka KINOMIKS kanāls ir pārāk ŠIKS kanāls DOM KINO aizvietošanai?!? Saprotiet mēs nebūt neesam vecā padomju kino pretinieki, bet tāds jau viens ir NAŠE LJUBIMOJE KINO kanāls, pie tam vecās filmas kad vēl nebija izgudrots ne SD ne HD nav baudāmi skatāmas uz moderniem, šī 21.gs. televizoriem un tiek momentā pārslēgtas! Labi ka bez Jūsu piedāvājuma mums vēl ir pieejams cita TV kanālu skatīšanās iespēja, kurā ir arī šis KINOMIKS un daudzi citi interesanti kanāli, kurus Jūs jau n-tos gadus nevarat un nevarat par saprātīgu maksu piedāvāt! Arvien mazāk diemžēl skatāmies Jūsu televīziju... Lūdzu pēc iespējas ātrāk atrisiniet problēmu ar ILLUZION+ signāla dublējošo pārraidīšanu pa divām frekvencēm vienlaicīgi un veiciet bloķēto (NEPLP apturēto) kanālu aizstāšanu ar patiesi līdzvērtīgiem kanāliem (piem.KANAL5 pret RUSSKIJ DETEKTIV, TELEKAFE pret JEDA HD, MUZIKA PERVOGO pret EUROPA PLUS vai BRIDGE TV utt.) Citādi šī SŪDZĪBA NAV un NEBŪS ATRISINĀTA!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 23.03.2020

Uzņēmuma Baltcom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

P

Komentāri (1)

P pagpag 24.03.2020

Muļķības, sūdzība ir atrisināta TIKAI DAĻĒJI! Kanāli: KINOMIKS HD, KUHNA TV HD, HDLIFE, NTV SERIAL, NASHE NOVOE KINO HD ir plus mīnus OK! Savukārt kanāli: KINOKOMEDIA HD, RODNOE KINO, BOKS TV, INDIJSKOE KINO, KVN TV, 8 KANAL INTERNATIONAL ir GALĪGI GARĀM! Tātad tikai 5 aizstātie kanāli ir plus mīnus ADEKVĀTI, bet 6 NEADEKVĀTI, kurus mēs pat izmetām ārā no mūsu televizora! Ko viņi panāca ar šo NEadekvāto aizstāšanu? Ka pasūtījām kanālu paketi TV3 FILM ar 4 filmu kanāliem, sadārdzinot ikmēneša maksājumu par 5.50! Saprotam ka pārliecināt Baltkomu kautko mainīt piedāvāto kanālu klāstā, ko viņi mūžīgi atsaucās uz kautkādiem "mistiskiem skatītāju reitingiem" kurus visdrīzākais viņi paši pašaurā lokā izdomā, lai visi būtu "netik labi" un abonentu kāroti un iecienīti kanāli ir "cīņa ar vējdzirnavām", tākā visdrīzākais nākotnē pāriesim pilnībā uz InternetTV, gluži kā te augstākminētajā komentā ieteica viens "cienījams pansionātu betonbūvnieks"! :)))

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes