www.sudzibas.lv Baltcom Kardinālas izmaiņas TV kanālu piedāvājumā

Baltcom - Kardinālas izmaiņas TV kanālu piedāvājumā

Labdien,

2020. Gada oktobrī nomainīju esošo tv un interneta pakalpojumu sniedzēju uz baltcom. Nepatīk līgumi ar termiņiem, bet nu šoreiz piekāpos (24 mēn) . Protams pie līguma parakstīšanas neviens nebrīdināja, es pati arī nepavaicāju, ka pēc nepilniem 2 mēnešiem tiks mainīti tv kanāli, kas tiks aizstāti ar citiem. Visi discovery kanāli aizstāti ar satura ziņā pilnīgi savādākiem kanāliem (subjektīvs viedoklis) . Diemžēl manā gadījumā šie ir kanāli, kurus vienīgos skatījos pat tv (kopumā skatījos piecus kanālus, no kuriem triju saturs vairs nav pieejams) . Vēlos topošos klientus brīdināt, lai nepieļauj manu kļūdu un savam provaiderim pavaicā vai tuvākajā nākotnē netaisās kardināli mainīt savu tv kanālu programmu. Kaut kā jānovelk šie atlikušie 21 mēnesis un jāmaina pakalpojuma sniedzējs. Pašas muļķība.

23.01.2021

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 25.01.2021

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!

Papildināts _K_Linda 25.01.2021

Labdien,
Mans telefona nr. 28332959.

_

K kosrem 23.01.2021

Man arī tā, ja nav Discovery, tad televizors nav vajadzīgs vispār.

н НеКариньш 24.01.2021

Nu tad skaties savu drūmu LTV-1 un LTV-7: saturs ir kaut kas līdzigs PSKP sapulcem...

...kongresam...

_ _K_Linda 24.01.2021

Kurš pieminēja LTV-1 vai LTV-7?

R razors 23.01.2021

Piekrītu. Cik nu vispār to TV skatījos. Atdodiet Discovery ID un Discovery Science. Tie bija man Top 5 kanālu skaitā. Tāpat vasarā novāca Dožģ. Tagad ziemas sportu(Biatlonu, Kalnu slēpošanu utt) vai vasarā Tour De France ko rādīja Eurosport kur mums piedāvāsiet skatīties Batcom? Šogad un nākamgad Olimpiskās spēles... Nezin kāpēc visiem jūsu konkurentiem(TET, Balticom, Netvision...) šie nepopulārie kanāli( kā paši prezentējat )IR. Kāpēc mums tagad jācieš neērtības pārvelkot kabeļus un jātērē savs laiks , lai pieslēgtos citiem operatoriem. Neiesaku kādam šo kabeļoperatoru. Lētāks par TET ir, bet pilnīgi neprognozējams...

_ _K_Linda 23.01.2021

Pilnībā raksturojāt manas sajūtas :(

н НеКариньш 24.01.2021

Sporta kanalus sen vajadzēja organizēt atsevišķa paketa par papildmaksu! Lūk tad redzēsim KADI viņi ir populāri: pašlaikvini ir "v nagruzku" jo NAV populāri!

MacBeton 28.01.2021

Viss discovery saturs ir youtūbē! Un torrentos!
Tu varbūt arī ar ārzemēs dzīvojošiem radiem/draugiem sazinies pa telegrāfu?