www.sudzibas.lv Baltcom izdzes nba tv kanalu

AtrisinātaBaltcom - izdzes nba tv kanalu

Slēdzot līgumu ar baltcom.lv bija divas galvenās prasības, lai būtu khl un nba kanāli. Noslēdzu standartlīgumu uz 2 gadiem. Pagājis ir gandrīz gads no šī termiņa un nu pēkšņi viņi paņem un izņem nba tv no kanālu saraksta :( nba sākas sezonas kulmināja - play off, bet kanāla nav vairs. Līgums vēl spēkā gadu un pāriet pie kāda cita pakalpojuma sniedzēja nevaru jo tadā gadījumā būs jāmaksā līgumsods baltcomam... esmu ļoooooooti vīlies šājā kompānijā un nekādu risinājumu viņi arī nevar piedāvāt... bēdīgi. Jūtos ieberzies ar pakalpojuma sniedzēja izvēli...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.01.2019

R

R ri4y 22.04.2013

B-com līgumā ir smuki rakstīts, ka viņiem tevi jābrīdina 1 mēnesi iepriekš, tas noteikts arī PTA, ja tā nav darīts var atteikties bez līgumssoda.