www.sudzibas.lv Baltcom Creditreform

AtrisinātaBaltcom - Creditreform

Tie kas plāno pārvākties vai neizmantot internetu, neaizmirstiet atteikties no pakalpojuma, pārtrauciet līgumu, jo kā izrādās viņiem ir sadarbība ar creditreform, ja nesamaksā par neizmantoto pakalpojumu, šie uzreiz neatslēdz, bet gan, tad nāk brīdinājuma vēstule no creditreform. Protams viņi arī zvanīja, bet tajā brīdī neviens nebija mājās. Pa telefonu jau nesarunāsi lai atslēdz. Bet mēs domājām ka šie paši atslēgs. Tā teikt, ja neizmantoju pakalpojumu, viņiem pašiem ir jāatslēdz, nevis jāsūta creditreform brīdinājuma vēstule. ""lizmantojiet savu iespēju lauzt līgumu bez soda sankcijām"""

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

A amigo 19.07.2012

Tad lai labāk atslēdz, pirms uzreiz uzsūta creditreformu.

A amigo 19.07.2012

Es jau nebūtu rakstījusi nekādu sūdzību, bet šī frāze bukletā mani nokaitināja. """"lIzmantojiet savu iespēju lauzt līgumu bez soda sankcijām"""