AtrisinātaBaltcom - Bojājums

Šodien pieslēdzu balticom un izvēlējos, jo bija rakstīts, ka labs interneta ātrums, bet nu re... Internets jau labs, bet raustas gan daudz... Ik pēc 15-30 min man uzrāda, ka internets nav pieejams un pēc 2 min atkal ir atpakaļ. Kas šī ir par čakarēšanos man vads iet pa taisno uz datoru, bet tā pati problēma. Balticom, vienreiz nostabilizējiet savu internetu un beidziet muļķot citus cilvēkus, padomājat cik klientus jau esat zaudējuši.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.04.2019

J

B BK 17.04.2017

Man jau kā 2 gadi ir baltcom un nekādu problēmu nav.Varbūt datoram ir vaina,

U Unness 18.04.2017

Laikam jau visi musu gadsimtā zin kā baltkom ir slikts. Atceries, baltcom - slikts, balticom - labs.