www.sudzibas.lv Baltcom Blēdīga reklāma

AtrisinātaBaltcom - Blēdīga reklāma

Sia baltcom, kurš uzskata sevi par solīdu uzņēmumu, pielieto pavisam nesolīdas metodes klientu piesaistīšanai. Rklāmā skan, lai pievienojas baltkom telekomunikāciju pakalpojumam un dāvanā saņems jaunu televīzoru. Īstenībā nekādu dāvanu klients nesaņems, bet saņems televīzoru par kuru 2 gadus maksās summu, kas būs iekļauta abonēšanas maksā t'sastāv no pakalpojuma pamatmaksas +televīzora maksas, kura sadalīta uz 24 mēnešiem. Tātad, tā nav nekāda dāvana, jo zem šī vārda cilvēki saprot, ka kaut kas tiek dots bez atlīdzības, tātad dāvināts. Šajā gadījumā tas ir lēts triks, ar kura palīdzību baltcom cenšas pārvilināt klientus no citiem operātoriem. Neglīta šmuce! Kauns baltcomam par cilvēku mānīšanu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.01.2019

T

Z Zvezda! 19.08.2013

Besplatnij sir, toljko v mishelovke!