www.sudzibas.lv Baltcom Bez brīdinājuma

AtrisinātaBaltcom - Bez brīdinājuma

Labdien baltcom

Šodien 18.01.2012 ap pl.14: 30 nāca jūsu darbinieki. Mums ir pirmas durvīs ciet un tikai pēc pirmam durvīm var tikt pie dzīvokļiem un pie elektrības skaitītājiem. Sāksim ar to ka zvanījās durvis un bija dažas reizes iesist vai nu ar kāju vai nu ar roku durvis. Tad kad es ielaidu viņus iekšā un pateicu vispār kas tad te notiek un vai jūs uzskatat ka tas ir normāli, lausties tā iekšā. Man vajadzēja uzklausīt ar paaukstinato toni vīrieti (kurš ir jūsu darbinieks) kurš man pateica ka tas nav mans privātīpašums un ka varu klusēt. Kas tad te vispār notiek? Kāpēc jūs "baltcom" nevarat informēt ka jūsu darbinieki nāks tāda un tāda diena, tikos un tikos! Kāpēc jūsu darbinieki atļaujas neko paskaidrot un vēl ar paaukstīnato toni runāt! Varu pateikt to ka nākošreiz zvanīšu policijas iestādei-patērētāju tiesību aizsardzību dienestam. Pagaidām nebūs pie manam durvīm lapiņas ka jūs nāksiet un kautko darīsiet, kur būs rakstīt pulkstens un datums! Kāpēc citas firmas kā piemēram lattelecom, var pie durvīm pielikt lapiņu - atstāt telefonu numuru uz kuru uzzvanīt un sarunat man piemērotāku laiku, kad viņi var atnākt! Lūdzu pievērst uzmanību jūsu darbam un darbiniekiem! Ar cieņu pļanvieku iela

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

V Vīra draugs 25.01.2012

Nu tu esi lune!!!

B Balta_Puma 13.03.2012

Pļavnieku iela! Sēdies! divi!