www.sudzibas.lv Baltcom Baltcom necieņa pret klientu

AtrisinātaBaltcom - Baltcom necieņa pret klientu

Bijām Baltcom klienti vairāk kā 10 gadus, izmantojā TV un i-neta pakalpojumus. Baltcom cena par pakalpojumu bija ļoti laba, pakalpojums +/- apmierināja, ja arī bija kādi trūkumi dēļ cenas vien neko citu nemeklējām. Jūlija sākumā Baltcoms mums atsūta vētuli, ka no 1. augusta i-netu mums vairs nepiegādās, novecojošu tehnoloģiju dēļ. Nu ok nepiegādās, neko darīt, jāmeklē cits i-neta piegādātājs. Bet saņemot rēķinu no Baltcoma par augustu, rēķinā nekas nav mainījies, summa tāda pati kāda iepriekš, TV + i-nets. Zvanu jautāju kāpēc tā, ja jūs no augusta mums nepiedāvājat i-netu, bet rēķinā tomēr i-netu iekļaujat? Izrādas kamēr mēs neiesim pie viņiem līgumu pārslēgt tikai uz TV, tikmēr i-netu iekļaus mums turpmākos rēķinos. Saprastu, tādu attieksmi, ja mēs paši būtu atteikušies no i-neta pakalpojuma.
Ja iesākumā pieļāvām domu, ka varbūt varētu atstāt Baltcom TV, tad pēc šī gadījuma vairs nevēlos nekādas saistības ar baltcom. Sarunā Baltcom operatore bija ļoti nelaipna, pēc sarunas sapratu, ka klienti viņiem nav nepieciešami.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

BondsBonds 24.07.2014

Neticu, tam, ka tu esi upuris. Kad pieslēdzāt, savstarpējie nosocījumi tika atrunāti līgumā. Mans viedoklis, par daudz te esi izskaitinājis/usi to visu.

A aleksejs1-- 29.07.2014
baltcom.tv

ПОЧЕМУ ОПЯТЬ КАНАЛ ДЕТСКИЙ МИР НЕ ПОКАЗЫВАЕТ...ЧТО НЕ ТАК?

Ausainītis 29.07.2014

Смотри политику, стране политики нужны!

A aleksejs1-- 29.07.2014
baltcom.tv

КОГДА ВКЛЮЧАТ КАНАЛЫ "РЕН ТВ БАЛТИЯ" И КАНАЛ "ДЕТСКИЙ МИР", "ТВ5" И "ТВ 6"?

A aleksejs1-- 30.07.2014

КОГДА ВКЛЮЧАТ КАНАЛЫ ДЕТСКИЙ МИР ТВ 5 И ТВ 6 ЛАТВИЯ ЧТО ЗА ХЕРНЯ ЗАЕБАЛИ УЖЕ

A aleksejs1-- 04.08.2014
baltcom.tv

когда включат канал детский мир

A aleksejs1-- 09.08.2014

ПОЧЕМУ ОПЯТЬ НЕ ПОКАЗЫВАЕТ ЛНТ ТВ 6 ЛАТВИЯ И УКРАИНСКИЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ ТВ РУ

J Janis321 09.08.2014

Nafig pisatj 100500 zhalob na sudzibas.lv? Zvani v baltkom i prekrati spammitj.

A aleksejs1-- 12.08.2014
baltcom.tv

ПОЧЕМУ КАНАЛ ТЕЛЕКЛУБ И КАНАЛ ТВ6 ЛАТВИЯ НЕ ПОКАЗЫВАЕТ И НА НТВ МИР ЗВУКА НЕТУ ЧТО ЗА ЕРУНДА

Sardele 16.08.2014

Nekad nebūs vairs skaņas.

A aleksejs1-- 13.08.2014
baltcom.tv

КОГДА ВКЛЮЧАТ ЗВУК НА НТВ МИР И КАНАЛЫ ДЕТСКИЙ МИР И ТВ 6 ЛАТВИЯ? Достали уже...

Sardele 16.08.2014

Tu jau piegriezies esi, pidrila. Aizver muti.

zirgs_kamene 26.08.2014

NA6LA KUDA ZALOVATSA AHAHAHAHAHAHA :dDDDD:d:ddDD

AIZWER MUTITITITITIT :dddDD

J janisxx 13.07.2016

Mēģinu atteikties jau ilgāku laiku. Vienmēr saka - jābrauc uz klientu apkalpošanas centru. Nav man pa ceļam neviens no šiem centriem. Vienreiz aizbraucu - nogaidīju stundu rindā. Priekšā bija 5 cilvēki. Pa stundu pavirzījās uz priekšu viens cilvēks. Nesagaidījis aizbraucu prom!

N nesūdzos 14.01.2017

Neticu ka kkas tads iespejams lietoju baltcom pakalpojumus jau loti ilgi nekadu problemu

V V.J. 22.07.2019
Slikts serviss

Vairākas dienas esam bez TV un interneta, kur apkalpošanas speciālisti nelaipni un saka, lai tik gaidam, jo viņiem neesot laika salabot vainu. Briesmīgs serviss!