AtrisinātaBaltcom - Baltcom

Pirmām kārtām sākšu ar mazu humoru par viņiem. Gadu atpakaļ diviem latvijas kanāliem bija nobīde attēlam ar skaņu. Kad ieslēdz tv viss ir ok un tad skaņa sāka atpalikt no kadra, jo ilgāk skaties, jo lielāka nobīde. Zvanījāmies, rakstījām, lika ņemt kartiņas iekšā ārā, atslēgt, pārslēgt utt.. Nu standartā. Kad jau sāku lamāties, atnāca darbinieks, kurš noteica, ka vainīgs ir pats televizors ne baltcoms. Mēs nobrīnījāmies, nu labi, laikam jānes uz remontu. Un tad, ne no šā, ne no tā, pēc 2 dienām mūsu televizors laikam pats saremontējās: d, jo nobīde pazuda: d! Šobrīd situācija ir mazliet smagāka, līgums palicis ar viņiem mazāk par gadu. Diemžēl jāpārvācas uz citu dzīvokli. Zvanu viņiem, lai pārvilktu tv un netu uz jauno dzīvokli. Uz ko viņi atbild, ka tanī mājā viņi pakalpojumu nevar nodrošināt. Prasu - ko man tagad darīt? Uz ko viņi atbild - laužat līgumu un maksājat līgumsodu... Bet es negribu lauzt līgumu, gribu pārnest pakalpojumu. Viņi ir tie, kuri to nespēj izdarīt, ne es. Kāpēc man jāmaksā līgumsods? Viņiem nekas neinteresē. Viņi nav tā kompānija, kura meklē kompromisus un mēģina sadarboties ar cilvēkiem. Viņi ir kompānija, kuriem neinteresē klienti, tikai nauda. Lūk tā! Uzmanieties no šīs kompānijas...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

H hurr 16.10.2014

Tiri konkrēti runājot kompānijai nav jāpārnes pakalpojums uz citu adresi. Līgums ir noslēgts noteiktā adresē, un ja kompānijai ir iespēja pārnest uz citu adresi viņa iet pretī klientam un to dara, bet to īstenībā viņa var vispār nedarīt, ja pārbraucat Jūsu vaina nevis kompānijas ka nav iespējas pārnest pakalpojumu

L laimiite 16.10.2014

Taisnība iepriekšējam komentāram. Viņi nav atbildīgi par pieslēguma nodrošināšanu visā LVL . Līguma slēgšanas brīdī ar pieslēgumu viss bija kārtībā, līdz ar to šajā situācijā Baltcom galīgi ne pie kā nav vainojami

M menessgaisma 23.08.2019

Kāds Baltcomam sakars ar to, ka izdomājāt pārvākties?