AtrisinātaBaltcom - BALTCOM

Uzmanieties ja esat vai plānojat kļūt par Baltcom klientu.
Personīgā pieredze!
Baltcom nav kompānija, kas orientēta uz klientu, bet izmantos jebkuru mazāko iespēju lai finansiāli sodītu.
Mana pieredze ir saistīta ar to, ka Baltcom, liek maksāt par pakalpojumu no kura esmu atteicies un neesmu izmantojis. Baltcom nemeklēs kompromisu, bet Baltcom nepakļāvības gadījumā uzrīdīs jums savus parādu piedzinējus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.01.2019

A aleksejs1-- 05.06.2014

ПОЧЕМУ КАНАЛ ДЕТСКИЙ МИР НЕ ПОКАЗЫВАЕТ ЧТО У ВАС ТАМ ПРОИСХОДИТ

A aleksejs1-- 16.06.2014
baltcom.tv

ПОЧЕМУ 5 КАНАЛОВ НЕ ПОКАЗЫВАЮТ РЕНТВ. ТВ ЦЕНТР. ТВ 3 ЛАТВИЯ .УКРАИНСКИЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ КАНАЛ. И ТВ6 ЛАТВИЯ ЧТО ТАМ ЗА ПЕРЕБОЙ

A aleksejs1-- 23.06.2014

ПОЧЕМУ КАНАЛ ТВ6 ЛАТВИЯ 4 ДЕНЬ НЕ ПОКАЗЫВАЕТ

č Čupakabra 23.06.2014

Kāpēc viņi vispār tev pieslēdza televīziju :D

S sauluxks 04.07.2014

Baltcom paiešām nebūtu labākais variants, ko izvelēties. Viņu attieksme pret klientiem nav tā labākā. Un meklēt ar viņiem kompromisus vispār nav iespējami- pastāv tikai viens viedoklis- Baltcom!!

A Artjom777 18.12.2015
Пропадает связь постоянно

Ne sovetuju nikomu stavitj baltcom, za 3 mesjaca raz desjatj propadala svjazj tv i internet, na prazdniki, a takze na 4 dnja voobshe ne bilo uslugi, eto koshmar a ne tv

Latviešu tautas 18.12.2015

У нас такое бывает примерно раз в два месяца...

Z Zukers2015 02.01.2016

Baltcom ir mēsls, labāk Lattelcom

N NatalijaJJ 25.01.2016

Бывшие IZZI ( которые по наследству достались Балткому )! Осторожно - при перезаключение договора заплатите 2-ю цену!!!! за текущий и за последующий месяцы!!! При вызове агента никто вас об этом не предупредит!!! Причем Вам выставят 2 счета с разными номерами клиетов! Если вдруг( как это случилось у меня ) оплатите последний, не обратив внимания на числа и подумав что предыдущий теряет силу из-за перезаключения договора, то !!!! atgādinājums !!!! по ЭЛЕКТРОННОЙ почте вам пришлют за 1.42EUR!!! Текст самого atgadījums напоминает лихие 90-е и вызывает желание никогда не иметь ничего общего с этой компанией . Сейчас у меня 1 желание - что бы закончились 2 года договора и я смогла бы перейти в другую компанию. Кстати обычная практика - для новых клиентов 1 месяц бесплатно -так что рекомендую не перезаключать договор с этой компанией!!!!

N nesūdzos 14.01.2017

A man patik.
Ir paris noteikumi kurus zinot var tikt gala bez sadam problemam un neesi mulkis pirms paraksti izlasi