AtrisinātaBaltcom - Ārprāts

Labdien!
Gribēju izstāstīt arī savu bēdu!
Pārvācos uz citu dzīvokli, un grasījos pieslēgt internetu ar kabeļtelevīziju!
Sazvanīju Baltcom, un viņi man ieteica TRIO komplektu.Tajā ietilpst, kabeļtelevīzija, internets, un Bites tel. karte!Sarunājam tikties 6.maijā.Baltcoms atbrauca pieslēgt televīziju, tur viss o.k.Gaidu internetu, protams, nesagaidu!
Zvanu viņiem!Uz Baltcomu, tur saka, ka man jāzvana uz Tecolatu, ka viņi tikai ar viņiem sadarbojas!
Labi zvanu uz Tecolatu!Tā vietā, lai man pieslēgti internetu 6.maijā, to pa pusei izdarīja 15.maijā!Man tika pateikts, ka viņiem jākāpj uz jumta, un jālauž kaut kāds rūteris vaļā!Kad pilnībā pieslēgs 16.maijā!Uzminiet, neviens ne atnāca, ne piezvanīja!Es zvanījos, entās reizes, gan uz Tecolatu, jo neepieslēdzot internetu, man jau bija izrakstīts rēķinas par ko jāmaksā!Baltcoms pasaka, ka viņi neuzņemas atbildību...man ir šoks, jo pēc tam atklāju, ka Baltcoms to Tecolatu ir pārpirkuši.Zvanījos uz Tecolatu katru dienu!Man tika apsolīts, ka meistars atnāks, tā viņš nāca katru dienu...bet protams, neatnāca!Nu 7 jūnijā, draudot, ka rakstīšu sūdzību, beidzot ierodas meistars!Protams es biju paņēmusi jau 5 brīvo darba dienu, par ko man neviens nesamaksāja!Atnāk meistars un paziņo, ka pieslēdza!
It kā internets strādā, bet ar tādu ātrumu, ka atverot lapu, var iet kafiju uztaisīt.Zvanu atkal, paceļ tā pati rupjā bals!Un paziņo, ka man jānes kompis pie meistara.Labi, izsaucu meistaru, tas saka, ka ar kompjūteri viss kārtībā!Sadusmojos vēl vairāk!Atkal zvanu uz Tecolat, man tiek paziņots, kā jāpārbauda ātrums, pārbaudu..1.6 mb sekundē, apsolīto desmit vietā!Ko man pasaka, ka man ir līdz 10 MB, untas 1 mb atbilst.BIju šokā.Zvanījos jau uz visām citām iespējamām iestādēm, kamēr dabūju, lai meistars vēlreiz atnāk.Atnāk meistars, un paziņo, ka mans kompis slēdzas pie 2 provaideriem.Vienā viņš ir aktīvs, bet otrā nē(tāpēc arī nestrādāja ik pēc 10 min. vispār).Zvanu uz Tecolatu, šies saka, ka problēmu atrisinās, bnet man atkal ir jāņem brīvdiena, lai viņi var atnākt darba dienā!Paņemu brīvdienu, atkal, un uzmini nu, atkal neviens neatnāca!tā es zvanījos katru dienu, līdz beidzot 13 jūnijā man ir pieslēgts normāls internets.Prikols bija, ka es zvanu beidzamo reizi uz Tecolatu, un tie man paziņo, ka neredz, ka ar mani ir slēgts kontrakts!
Secinājums, ersmu iztērējusi savus nervus, naudu, un sapratusi, ka Baltcomam uzticēties nevar.Ļoti nožēloju, ka ar viņiem iesaistījos!Nekompetenti darbinieki!Nevar saplānot savu laiku!Un, kas ir pats nožēlojamākais, lai arī viņi zināja, ka man internets nemaz nav, biju spiesta samaksāt!
Un, lai viņi redz, kas žēlojas, iela ir Salamandras!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

E

MacBeton 16.06.2008

Nafig tu dumā bābiete maksāji?
Tu esi pilnīgi debīla dura! Pati saki ka nav noslēgts kontrakts un nīdi ka samaksāji. DAUNE!

E egija 19.06.2008

Bija noslēgts kontrakts, tur jau tā lieta.Lasīt māki?

MacBeton 20.06.2008

Tu pati izlasi ko esi raxtijuse! Daune nedapistaa.
Kaads moderators shito stulbumu vareetu izvaakt! Noteikti kaarteejaa neatttaisnotaa dirshana no shiziskas duras!

D Dadzis 25.06.2008

Man liekas, ka Andron ir (ne īpaši gudrs) un viņs strādā Baltcomā vai Tecolatā!!

L linda 25.06.2008

ne īpaši gudrs...tas ir pārāk mīksti pateikts tādam cilvēkam, kā viņam!!!kā vispār tādiem vārdiem var "noriet" cilvēku...nepazīstamu..pie tam vēl sievieti!!
tā vien šķiet, ka šizofrēnisks duraks esi Tu pats!!!vai tad tā drīkst???
Tu tak pat īsti nezini par ko tu vispār tā "rejies"...
nu un, ja Androm strādā tajā Baltkomā, tad reklāma šim uzņēmumam ir sarukusi par vēl 50%!!

T Taksedo 07.08.2008

To ka Baltkomam ir pats draņķīgākais internets un apkalpojošais personāls sen nav ne vienam noslēpums. Zinu no pieredzes.

No šī varam mācīties, pirms internets nestrādā līgumu par Trio pieslēgšanu ar Baltkomu parakstīt nedrīkst.
Kaut ari TV jau piesēkts jāsūta viņi ar līgumu vienu māju tālāk.

Tomēr kļūdīties ir cilvēcīgi. Nekļūdās tikai tādi pār gudrīši kā Androns jo viņi izņemot lamāšanos citu neko nemāk :)

T Tomba 28.09.2009

Nēe, pats draņķīgākais ir IZZI. Baltcom nav ne vainas.

R Raivo 30.11.2009

Mēģini lauzt ar viņiem līgumu - http://internetslatvija.wordpress.com/termineta-liguma-lausana/