www.sudzibas.lv Baltcom Abonenta maksa neatbilst līgumam

Baltcom - Abonenta maksa neatbilst līgumam

Esmu Baltcom klients kopš 2014. gada 29.03.2021. Nolēmu pievienot TV, noslēdzu līgumu ar Baltcom Internets + TV abonēšanas maksa 11.90 eiro līdz 31.03.2023. Bet no 2022. gada novembra mēnesī mana abonēšanas maksa tika paaugstināta līdz 13.90 eiro. 30. marta 2023 saņēmu vēstuli par abonēšanas maksas paaugstināšanu vēl par 3 eiro līdz 16,90 eiro mēnesī pie ātruma līdz 100Mbps (manā adresē lielāks ātrums nav pieejams). Tajā pašā laikā standarta abonēšanas cena 16,90 eiro internets ātrumam jābūt līdz 1000Mbit/s. Cienījamie Baltcom klienti, pārbaudiet līgumu ar Baltcom, vai jūsu abonēšanas maksa un interneta ātrums atbilst jūsu līgumam.

31.03.2023

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 31.03.2023

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām var zvanot pa tālr. 2737 0000 vai rakstot e-pastu [email protected].

Paldies!

N

G Gulbenietis 01.04.2023

Huterā leviton ir daudz, daudz lielāks ātrums. Protams, ja tas huters nav tavs.

G Gulbenietis 03.04.2023

Es ugaraju. Un, tu atkal uzķēries :D Tagad labas tīkla kartes usb par kapeikām pieejamas un labi kompji ir saliekami par sviestmaizi. Tu, kad sāki rakstīt senalbīnu valodā, es nedaudz uzvilkos :D.

F Filtrish 24.04.2023

Jau vairāk kā gadu lietoju Baltcom, internets stabils, cena mainijusies par nieka 1eiro, vienigais kad internets samazina jaudu ir tad ja laicigi nesamaksā rēķinu, bet tā viss Lieliski, lieliska kompānija:)

K kasis.oz 24.05.2023

Atskatoties uz jūsu norādītajiem datiem, ir iespējams veikt aprēķinus, lai vēl konkrētāk izklāstītu jūsu situāciju attiecībā uz abonēšanas maksas paaugstināšanu un interneta ātrumu.

Sākot ar jūsu sākotnējo abonēšanas maksu par 11.90 eiro un pāreju uz paaugstinātu maksu 13.90 eiro, var izrēķināt procentuālo izmaiņu. Tas būtu (13.90 - 11.90) / 11.90 * 100 = 16.81%. Tātad abonēšanas maksa palielinājusies par aptuveni 16.81%.

Turpmākā paaugstināšana no 13.90 eiro uz 16.90 eiro rada izmaiņas par (16.90 - 13.90) / 13.90 * 100 = 21.58%. Šoreiz abonēšanas maksa palielinājusies par aptuveni 21.58%.

Turklāt, svarīgi ir ņemt vērā arī līguma termiņu. Jūs minējāt, ka abonēšanas maksa bija noteikta līdz 31.03.2023. Ja ņemam vērā jūsu pieminēto vēstuli par paaugstinātu maksu, kas ieradās 30.03.2023, tad kopējais laika posms starp abonēšanas maksas paaugstināšanu būtu 4 mēneši (no novembra līdz martam).

Ir svarīgi arī minēt, ka jūsu norādītajā līgumā bija noteikts, ka standarta abonēšanas cena par 16.90 eiro nodrošinātu interneta ātrumu līdz 1000Mbit/s. Tomēr jūsu faktiskais ātrums ir ierobežots līdz 100Mbps, un lielāks ātrums nav pieejams jūsu adresē.

Pamatojoties uz šiem aprēķiniem un datiem, jūsu komentārs attēlo jūsu sašutumu par abonēšanas maksas paaugstināšanu, kas rada jautājumus par līguma izpildi un sniegtajiem pakalpojumiem. Lai precīzi noskaidrotu situāciju un rastu risinājumu, ieteicams sazināties ar Baltcom, sniedzot detaļas un aprēķinus, lai nodrošinātu pārskatāmību un saprašanu attiecībā uz jūsu līgumu.