www.sudzibas.lv BaltCleaner blēžu kantoris

BaltCleaner - blēžu kantoris

Neisaku nevienam iet strādāt uz Baltcleaner, pilnīgi krāpnieki un blēži, strādāsiet ntās stundas par minimālo algu un pilnīgi bez nekādiem nodokļiem. Un nelaime sāksies tad kad gribēsiet aiziet no darba ne kompensācijas par atvaļinājumu ne pabalstus neredzēsiet kā savas ausis. Bēdīgi bet jo projām vīri strādā kā 90 gados

N Natālija 25.11.2009

Pilnigi piekrītu, bardaks ne firma, ar tādu attieksmi viņi tālu netiks gan jau laiks visu noliks pie vietas...

A Alfreds 25.01.2010

nu nezinu... es strādaju jau 2 gadus, nekadas problēmas nekad nebija, atvaļinājumā arī biju un pabalsts bija!

T tomaxe 30.05.2012

Kada ir tava attieksme pret darbu tada ari ir firmas attieksme pret tevi. Ja tu uzcitigi strada un paradi sevi no labas puses tad nebus nekadu problemu bet ja tu nemaki stradat vai nevelies taja tu vari vainot tikai sevi. Ta jau firma piever acis uz to ko dadzi darbinieki sastrada neatlaizot tos bet cik var zelot jasak beidzot kaut kas darit lai sadu cilveku firma butu mazak un vairak jaunu un uzcitigu. Es pats stradaju saja firma un esmu loti apmierinats. Darbs katru dienu alga zolida un attieksme ari laba. Kas grib nopelnit naudu tas nopelna bet kas ir pa slinku vienmer zelosies. Vairums cilveku man piekritis kuri strada sja firma ka vini dara visu lai cilvekam butu darbs un nauda un neviens vel nav pamests nelaime tapat vien. Daudziem ir padota palidziga roka kaut gan vini nav to pelnijusi un tik un ta pievilusi firmu. Tad kada runa var but par firmas reputaciju ja pasi darbinieki dara lai ta tiktu iemita dublos tapec es katram ieteiktu pardomat to ka vins izturas un beigas tomer saprast vai tiesam pie visa vainiga firma vai ari tu pats. Ka saka pagalei ir divi gali.

D Dormidons 06.12.2021

Nu, nu, ja tīk vergot par minimālo algu, tad jau viss kārtībā. Jeb varbūt esat kāda vadībai pietuvināta persona, jeb kalpa dvēsele kura priecājās par grasi? Firma neatlaiž, jo ļoti labi zina, ka vietā nebūs. Normāli cilvēki vēlās dzīvot nevis izdzīvot, ēst sviestmaizi ar desu nevis maizes izstrādājumu ar sviesta izstrādājumu un desas izstrādājumu pa virsu. Bez tam cilvēki vēlās dzīvot dzīvoklī par kuru ir jāmaksā, diemžēl nevis mitināties mežā zem eglītes. Ja grib ēst maizes izstrādājumu ar sviesta izstrādājumu un desas izstrādājumu pa virsu un dzīvot mežā zem eglītes, tad tikai uz priekšu!

A Aldis6 07.11.2014

UZMANĪBU UZMANĪBU!!!

Firma Sia Balt Cleaner ir vistīrākie krāpnieki, jo es pats biju viņu darbinieks un nostrādāju firmā no jūlija vidus līdz 1novembrim ka pēc tam aptuveni 2 novembrī man paziņoja ka varu neierasties vairs darbā jo ar 3novembri skaitos atlaists, un pa atlaišanu parūpējās darbiniece KRISTĪNE kura strādā T/C ZOOM.viņa tur skaitās it kā brigadiere.Bet savu darbu dariju un pildīju godam un centos, bet ne kā Darbiniece KRISTĪNEI NEPATIKA KA ESMU LABĀS ATIIECĪBĀS, AR ABĀM OTRĀM DARBINIECĒM.Ne velti manni brīdināja bijušie darbinieki ka tā Kristīne ir labā roka firmas priekšniekam vārdā RAIMONDS, kā kautkas tā viņa uzreiz ziņo priekšniekam.
Pirmkārt viņi nedrīkstēja mani tā atlaist jo esmu 2 grupas inv.Un līdz šai dienai kopš esmu atlaists neesmu vēl saņēmis ne pēdējo algu ne kopensāciju ka atlaiduši invalīdu bez brīdinājuma.

ĻOTI VĒLOS BRĪDINĀT VISUS CILVĒKUS NEIET STRĀDĀT UZ ŠO FIRMU JO VIŅI SPĒLĒJAS AR CILVĒKA JŪTĀM, JA AIZIESIET JŪS NEDABŪSIET NE DARBA LĪGUMU NE NORMĀLU ATALGOJUMU.

UZMANIETIES UZMANIETIES!!!