Baltas Naktis - Saimnieks

Saimnieks ir neadekvats, dzives stils - aprunato algu nemaksat, palaiž rokas pret visiem darbiniekiem, uznemuma katru kvartalu jauni darbinieki, visur stāv kameras - pat toletes. Ja jus gribat stradat šaja uzņemuma - ļoti padomājat.

E Emils 24.02.2011

Sk.foto

K kukuzis 01.04.2011

nevaru piekrist tev, shajaa uznjeemumaa nostraadaju 5 gadus, un nav taa kaa tu saki:
1) kameras ir tikai koridoros un cehos;
2)direktors VISUS nesit, mani katraa zinjaa un darba koleegjus nesita;
3)aciim redzot esi izpelniijies sanjemt mazaak, jo soda naudas liek par dazhaadiem punktiem;
4)daudz cilveeku jau straadaa no pasha uznjeeemuma saakuma, ir kas 10 7 un 5 gadi, to ka jaunie kaa tu vaid un chiikst, taapeec jau arii mainaas, turklaat uznjeemums paplashinaas un nepiecieshami jauni cilveeki.

K kukuzis 01.04.2011

http://www.baltasnaktis.lv/index.php?50 noskaties un padomaaa...

: :) 11.04.2011

vairāk informācijas:

A aqualag 03.07.2011

нормальная компания, развивающаяся. платят хорошо, отношение хорошее, коллектив дружный, за продукцию не стыдно.

M miod 05.04.2019

Arī no sakuma neticēju kas bija rakstīts sūdzības par šo uzņēmumu. Un atnācu tur strādāt. Pēc pāris nedēļām aizmūku.

Man nav pierasts rakstīt sliktu pār kādu, daru to pirmo reizi un tikai tāpēc , lai pabrīdinātu cilvēkus.
Viss kas rakstīts sūdzības par šo uzņēmumu pilnīga patiesība. Bļauj ļoti nenormāli uz visiem, kameras ir visus, un kabinetos pat ir mikrofoni. Saimnieki ļoti skatās ko tu dari un kā. Jā ir citas iespējās tiešām padomājiet savas spējas strādāt tāda atmosfērā.