www.sudzibas.lv Baldones vidusskola Morālais terors pret bērnu.

Baldones vidusskola - Morālais terors pret bērnu.

Pret bernu nepārtraukti tiek veikts morālais terors no klasesbiedru puses.Socialais pedagogs netiek galā ar pāri darītājiem,terorizē bērnu kuram klasesbiedri dara pāri.Ja cietušais bērns iet teikt ka viņu nepārtraukti aizskar soc pedagogs,un klases audzinātāja pasaka ka viņš melo,un viņam vajagot pie psihologa.Dara visu lai bērnu izēstu no klases.

V Viktorija001 28.04.2017

Rakstiet sūdzību Izglītības kvalitātes valsts dienestam, nevis šeit.

Ja cilvēks nebūtu uzrakstījis sūdzību šeit, kā viņš uzzinātu, ka jāraksta sūdzība "Izglītības kvalitātes valsts dienestam"?

T Tong Po 29.04.2017

Manuprāt, pilnīgi bērnišķīga nostāja ar to domu par bērna izēšanu no klases. Tad vēl tikai pietrūkst teksts par to, ka vietā grib iebīdīt kādu "vietējo bagātnieku".
Vecākiem vajadzētu iedziļīnāties, kas tie ir par iemesliem, kāpēc bērnu klasē nepieņem - vai tās ir problēmas paša bērna socializēšanās prasmēs, uzvedībā, jeb tas ir kaut kas saistīts ar bērna ģimenes sociālo stāvokli, vai vēl kas.
Šādas situācijas nerisina tikai sūdzoties. Ir nopietni jāpievērš uzmanība bērnam, un jāstrādā, lai bērns iemācās atrast kontaktu ar cilvēkiem un socializēties sabiedrībā. Prasmes savos bērnos ieliekam jau no bērnības.
Vienkāršāk jau, protams, pasūdzēties, lai kādu par kaut ko soda, tādā veidā pārliekot atbildību no sevis un atliekot nepieciešamību kaut ko darīt un rīkoties pašam. Tikai derētu atcerēties - tas ir Tavs bērns!