LV RU
www.sudzibas.lv Baldones Pašvaldības Policija Krāpšana,visatļautība,bezatbildība

Baldones Pašvaldības Policija - Krāpšana,visatļautība,bezatbildība

Vai tādiem "kadriem''kā E.Skadiņam un A.Graudiņam būtu jāstrādā ar cilvēkiem pašvaldības policijā!? Nešaubos, ka viņi būtu labi darbinieki armijā vai cietumā. Vecai sievietei sastāda protokolu par to, ka neesot noslēgts līgums ar mēslu izvedējiem. Līgums jau tad ir noslēgts, bet admin. Komisija nolēma piešķirt 70eiro lielu naudas sodu, jo neieradās uz komisiju! Pats nožēlojamākais ir fakts, ka neviens pat nepainteresējās vai 1935. G dzimusī sieviete ir dzīva un vese
la! Admin. Komisijas priekšsēdētāja s. Bērziņa un sekretāre i. Bēmere pat necentās ko iebilst! Viss esot likuma vārdā un neesot viņiem nekāds pienākums ne brīdināt ne interesēties. Ja kas nepatīk, lai pārsūdz tiesā.. Protams policijai jau tā nav liela summa, ja var katru dienu braukāt garām kundzes sakoptajam pagalmiņam "'patrulēt'"mežu, bet pensionārei tā ir liela summa. Un par ko tad!? P. S. Protokola kopija arī netika izsnegta, ja vajagot, lai pieprasot tiesā.. Tā lūk..

Papildināts Kičova 19.07.2018

Problēmu neviens necenšas risināt..nav variantu,jāvēršas tiesā..

Ki

Vairāk sūdzības par Baldones Pašvaldības Policija

Komentāri (3)

Ed Edmunds Skaubītis 26.07.2018

Kur Jūs liekat tos atkritumus ja nav līgums un neviens neizved?

Ki Kičova 27.07.2018

Ir gan līgums,gan izvešana!Tika atrādīts un parakstīts pašvaldībā pie sekretāres,bet nolēma sodīt ar 70eiro lielu naudas summu,jo neieradās uz administratīvo komisiju!Sievietei ir 83.gadi,viņa šito ārprātu ļoti pārdzīvoja un palika slikti ar veselību.Pagastam vajadzētu viņai prēmiju piešķirt par sakoptāko pagalmu!

An Anita kičova 31.07.2018

Laikam neizlasijāt..IR līgums,notiek izvešana!Tur jau tas absurds!?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes