www.sudzibas.lv Bakker Mārketings vai klaji meli?

Bakker - Mārketings vai klaji meli?

Bakker regulāri piesūta krāsainus katalogus un dāsni sola balvas, bonusus, tikai viena bēda - solīto nepilda...
Kurjers atved pasūtījumu, kur melns uz balta pavadzīmē iedrukāts, ka ir piegādāta arī - tavu necerētu laimi! - arī vinnētā manta, kuras sūtījumā vienkāŗsi nav! Kad zvani beibēm uz biroju, atbildēts tiek - pasālik nav, atsūtīsim vēlāk. Šis vēlāk velkas līdz pusgadam un beigās tu saņem apapļu nulli.
Ko mēs no tā secinām?
1. Neuzķerieties uz holandiešu firmeles solījumiem un neceriet, ka bez tā, ka saņemat nīikulīgus stādus par neadekvāti augstu cenu, jums vēl kaut kas pienākas, kaut arī solīts tiek.
2. Ja tomēr gribat vairot šīs firmeles ienākumus un kaut ko pasūtīt - ir vērts tikai puķu sīpolus, un arī bez garantijas, ka mūsu klimatiskajā zonā tie labi jutīsies.

Bet vislabāk - turēties pa gabalu no šādiem kantoriem!

E

L lokanais 07.03.2013

Īsi un skaidri-žuļiku kantoris.Pats arī veselu gadu pinos ar viņiem.Saņēmu izkaltušus stādiņus, nekam nederīgas mantiņas ar defektiem un tukšus solījumus, no kuriem neviens nav piepildījies.Tāpēc jābrīdina pēc iespējas vairāk cilvēku, lai neuzķeras uz šo krāpnieku makšķeres!

E Es1 17.05.2013

Arī man pienācis sūtījums -- sažuvusi augi un kaitēkļu bojāti puķu stādi -- un viss tikai nieka pāris desmit latu, zvanot uz biroju -- nepatīk sūtiet atpakaļ . Ne tikai nepiegā'da tad kad plānot, tad arī prece, domāju neizmantojama . Zemē jau ielikšu, bet vai kas augs .. to tik Dieviņš zin !

I ince1 07.01.2014

Es gan pārāk neiespringstu. Lasat uzmanīgāk. Tie tūkstoši ir domāti kā iespējamais laimests. Vēstule jau drukāta diezgan privāti, bet tieši ar tiem mazajiem burtiņiem lapas apakšā ir loterijas noteikumi, kur norādīts arī izlozes datums. Tā sakot, ļauj mums pasapņot kā būtu, ja būtu- uz cik mēnešiem tad vēlēsimies saņemt, kā tas izskatīsies un tādā garā. Nav arī obligāti nekas jāpasūta, lai piedalītos naudas izlozē. Izņēmums ir dāvanas no viņiem, tad gan par zināmu summu sūti tik nost!

L lilijapli 09.10.2014

Šodien saņēmu pasūtījumu! Izbrīnu radīja dāvana, kas iesaiņota samta kastītē un sarakstā bija ieraksts, ka tā ir Svarovska kristslu rotiņa. Izrādījās, ka no tā nosaukuma nekā nebija ne kristāli ne Svarovska birka. Paskatījos Svarovska bižutērijas katalogā, izrādās tādas rotas i neatradu. Kļūstu ļoti aizdomīga pret pakas iesaiņotājiem. Varbūt, ka viņi samaina dāvanas pret kaut ko ļoti, ļoti vienkāršu, jo paka tiek sūtīta uz laukiem. Varbūt tiešām viņas domā, ka laukos tantes nesajēdz, kas ir Svarovska izstrādājumi? Tad varu pateikt, ka es no tā kaut ko saprotu! Man nekas nav pret pašu firmu, kas izplata stādus un sēklas, bet šoreiz gan bija mazliet nepatīkami un domāju pat atteikties no nākošajiem pasūtījumiem. Mārketings šai firmai ir ĻOTI augstā līmenī.

R Rūta Bitāne 05.11.2014

Mani arī piekrāpa Bakker. Solītas dāvanas, ne vienu reizi nesańēmu to, ko solīja. Dabūju pazińojumu, ka vinnēju trīs rododendrus, sańēmu acālījas. Kad piezvanīju noskaidrot kāpēc, man nelaipni pazińoja, ka rododendri ir beigušies. Bet tajā pašā sūtījumā atkal piedāvā rododendrus. Ja ir beigušies, kāpēc piedāvā? Pretīgi!