www.sudzibas.lv Baižkalna staļļi Baižkalna staļļi/ Cilvēku pazemošana strādnieku atkailināšanās nepilngadīgu bērnu priekšā

Baižkalna staļļi - Baižkalna staļļi/ Cilvēku pazemošana strādnieku atkailināšanās nepilngadīgu bērnu priekšā

Gribu sūdzēties par baižkalna staļļu saimnieci un viņas strādniekiem. Viss sākās 15 aprīlī kad viņas strādnieki ienākot manā īpašumā alkohola reibuma sāka lauzt durvis pieprasot naudu grūstot mājas īpašnieci izteica draudus ka nodedzinās māju ja viņu prasības netiks izpildītas pāris minūtes vēlāk mazu bērnu priekšā atkailinot savus dzimumorgānus kliedza lai bērni viņiem atsūkā kad tika ziņots staļļu saimniecei viņa pasūtīja mūs trīs mājas tālāk tika izsaukta policija kas īsti Nepalīdzēja jo pazemošana gan no strādniekiem gan saimnieces turpinās līdz šai pat dienai. Šajā dienā atkal tika izsaukta policija. Pēc policijas aizbraukšanas mūsu īpašumā uzradās staļļu saimnieces meita kas bērnu priekšā turpināja mūs pazemot gribētu zināt vai vieta kur bērni tiek sūtīti uz izjādēm ar zirgiem ir pieņemama šāda uzvedība.