Baiba Leibe Makare - Krāpšana

Parakstījam divus vekseļus 2017 gadā, apmaksājam. Gribējam taisīt maksātnespēju. Palūdzam viņai iedot vekseļus. Teica ja taisīsim maksātnespēju, iesniegs vekseli tiesā. 1500 eiro jau noņemti no konta, vēl 700 tiesu izpildītājam. Tiesā pagaidām neko nepierādījam. Iesniedza vekseli ar melus datumu
Cenšamies pierādīt ka tajā dienā neko neparakstījam. Zverināta notāre inga muciņa taisīja protestu un apgalvo ka zvanīja brīdināt. Zvanu izdruka gan liecina otrādi. Ja kādam problēmas ar Leibi,uzrakstiet lūdzu un padalaties ar pieredzi. [slēpt]@inbox.lv

Работяга 16.08.2018

Man bija tiesi tada pati situacija, es ieeju vejkala savaku lielu grozu ar pierkumiem un eju pie kases, nostaju garu rindu noskaneju un sapratu ka man nav naudas ( jo es nekur nestradaju) saku zvanit maksatnespejas administratoram bet neviens neatbildeja, es visu paskaidroju kasierim un mani dazu minusu laika izmeta no veikala, tas bija maksimas deglava iela pie 15tas kases.. apsargs bija nikns un agresivs un nelava man nogaidit maksatnespejas administratoru.. tadu rupju un agresivu apkalposanu nebiju redzejis muza!

E [email protected] 28.09.2018

Baiba Leibe ir izkrāpusi uz vekseļu pamata 1500 EUR par aizdevumu 150 EUR + tiesu izpildītāja izmaksas. Ne reizi vien iedomājos, kā dzīvo , kā iet un ko domā šī sieviete. Es ceru , ka dieva sods viņu ja vēl nav sasniedzis, tad noteikti sasniegs. Laipnā blondīne ir tads bezkaunības iemiesojums, ko savā dzīvē vēl nebiju sastapusi... Lai viņai par to aizmaksā no debesīm...

V Valeria Moreva 18.10.2018

Prokuratūrā par viņu ir labi zināms. Ja kādam vēl ir problēmas ar šo kundzi- uzrakstiet man. Mūsu lietu pašlaik izskata prokuratūrā. Ja būsim vairāk, lielākas izredzes uzvarēt.

J jonnydeep 26.10.2020

Šādos gadījumos ir jāveršas tiesā, tads arī nekādu problēmu nav un nekādi tiesu izpildītāji nevajās.